Pod Lanovkou - Horská chata

objekt č. 00879
48 osoba
12 ložnic
14x hodnocení

Popis

Horská chata je ideálnym miestom pre milovníkov športu, turistiky, lyžovania aj [cyklistiky *www. trailpark. sk]. Nachádza sa na samote pri lese, v pokojnom a krásnom údolí pod úpätím Klínovce, najvyššou horou Krušných hôr, pri najväčšom Ski areáli v Krušných horách, pri brehu Klínoveckého potoka, s možnosťou celoročného využitia. Iba 5 min. jazdy autom, alebo pešou prechádzkou sú dostupné [radónové kúpele Jáchymov *www. laznejachymov. sk], alebo údolnej stanice lanovky [Skiareálu Klínovec *www. klinovec. sk], Trail parku Klínovec.

Chata je svojou polohou a vybavenosťou ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, rodinné oslavy, liečebné pobyty, pre firemné akcie či skupinovú dovolenku. Veľké spoločenské priestory umožňujú veľa vnútorných aktivít v prípade nepriaznivého počasia.

Ubytovanie

Spálne a izby

Spálne a izby - 12 izieb s 2 - 4 lôžkami. 4x izba s vlastným sociálnym zariadením (WC, umývadlo, sprchovací kút). 4x rodinný apartmán (2 izby) so zdieľaným sociálnym zariadením (WC, umývadlo, sprchovací kút) - ideálny najmä pre väčšiu rodinu s deťmi.

Sociálne zariadenia

9x WC, z toho jedno bezbariérové ​​WC na prízemí, 8x sprchovací kút.

Vykurovanie

Ústredné kúrenie - zaisťuje správca.

Doprava, parkovanie

Asfaltová príjazdová cesta, udržiavaná a zjazdná aj v zimnom období. Parkovanie priamo pri chate..

Stravovanie

Stravovanie vlastné, možnosť variť si v kompletne vybavenej priestrannej kuchyni. K stravovaniu je možné využiť aj reštaurácie v okolí.

Výlety, atrakcie, zábava

Chata je kompletne vybavená s neobyčajne veľkým priestorom pre spoločné aktivity (kuchyňa 25m², lyžiareň/koláreň 25m², reštaurácia, bar a herňa 120m²). Na prízemí sa nachádza priestranné spoločenské miestnosti, krbové kachle, vybavená kuchyňa (2xumývačka riadu, 4 veľké chladničky, mraznička, plynový sporák s elektrickou rúrou, veľký profi plynový sporák. elektrický gril, sendvičovač, sendvičovač, riad, hrnce atď ), bar ( rýchlovarné kanvice a kávovar na prekvapkávanú kávu na kapsule) a herňa (biliard, futbal, šípky, spoločenské hry a ping - pong stúl). Na prízemí nájdete aj lyžiareň, alebo úschovňu bicyklov a športových potrieb. WIFI/ O2 TV Ponúkame na prenájom špičkové výčapné zariadenie českej spoločnosti LINDR radu PYGMY 25/K Green Line, ktoré vám poslúži na stáčanie a podávanie perfektne vychladeného piva a ďalších nápojov. Pípa s jedným kohútikom, so vzduchovým kompresorom s priebežným chladiacim výkonom 25 l/hod, vďaka čomu natočíte počas hodiny 50 - 70 vychladených pollitrov. K dispozícii je narážač bajonet, označovaný aj ako S - type či Korb a slúži na narážanie KEG sudov. Jednotlivé pivovary dodávajú svoje pivo v sudoch pre rôzne typy narážacích hláv (narážačov), preto si starostlivo overte typ pred nákupom suda. Pivovary, ktoré dodávajú v sudoch pre narážač typu bajonet a sú bežne k dostaniu v predajniach Makro. / České Budějovice – Budvar (Pardál); České Budejovice - Meštiansky pivovar Samson; Plzenský Prazdroj a Gambrinus; Nošovice – pivovar Radegast; Veľké Popovice - pivovar Kozel - iba 10 °. Zapožičané výčapné zariadenie je nutné vrátiť vyčistené a suché. Za týmto účelom je tiež k dispozícii preplachovacie zariadenie. Obsluha a čistenie zariadenia je možné zahliadnuť tu; https: //youtu. be/UW0C6DUqz3o https: //youtu. be/Zm2wD7X9_ZY.

Výlety, atrakcie, zábava

Jar, leto, jeseň: V lete môžete vyraziť do lesa na huby, na prechádzku do centra radónových kúpeľov Jáchymov, do [aquaparku Agricola*www. aquajachymov. sk], aj na niektorý z mnohých cyklistických chodníkov v okolí Jáchymovho, ktoré ponúkajú vyžitie aj pre náročných cyklistov ([Trail Park Klínovec * www. trailpark. cz]). Pre peších turistov rovnako ako pre milovníkov Nordic Walkingu je v okolí mnoho zaujímavých miest a množstvo ideálnych trás. Región ďalej ponúka možnosti výletov autom alebo vlakom za zaujímavosťami Jáchymova aj Karlovarského kraja. Zima: V okolí našej chaty nájdete celý rad príležitostí na lyžovanie. Približne 800m nad chatou je dolná stanica lanovky vedúca na vrchol Klínovce. V Jáchymove nájdete 3 vleky vhodné pre začínajúcich lyžiarov. V dostupnosti niekoľkých kilometrov je celý rad ďalších lyžiarskych areálov vrátane nemeckého Fichtelbergu. *https: //www. fichtelberg - ski. de/] Jednou z veľkých výhod Krušných hôr sú veľmi dobré ceny za lyžovanie a vysoká kvalita zjazdoviek. To robí z našej chaty ideálne miesto pre rôzne lyžiarske sústredenia aj lyžiarske výcviky, ako aj individuálnu rodinnú dovolenku pre skúsených i začínajúcich lyžiarov. Ďalšie typy nájdete na [www. infoklinovec. sk] alebo [www. icka. sk/ic/informačné - centrum - jachymov].

Prehľad vybavenia

Všeobecne

 • domáci maznáčik povolený
 • wifi, internet
 • nefajčiarsky objekt
 • spoločenská miestnosť
 • vlastník v budove alebo jej časti

Okolie

 • s parkovaním
 • Chata na samote
 • trávnatá plocha
 • pri potoku
 • pri lese

Možnosti zábavy

 • cykloturistika
 • tenisové kurty
 • golfové ihrisko
 • ihrisko

Vnútorné vybavenie

 • krb / krbové kachle
 • televízia
 • rýchlovarná kanvica
 • mikrovlnná rúra
 • chladnička
 • umývačka riadu
 • sprchovací kút

Vonkajšie vybavenie

 • terasa
 • bazén
 • krb
 • záhradný nábytok
 • ohnisko
 • gril
 • pieskovisko
 • hojdačka alebo iné detské hry
 • trampolína
 • preliezky

Cenník ubytovania

Letná sezóna: 1.6. - 15.9.
Zimná sezóna: 16.9. - 31.5.
Mimo sezóna: podľa dohody
Uvedené ceny sa v priebehu roka môžu meniť v závislosti na výške inflácie.
Letná sezóna
69 000 Kč za celý objekt / týždeň
Letná sezóna
39 000 Kč za celý objekt / víkend
Zimná sezóna
79 000 Kč za celý objekt / týždeň
Zimná sezóna
45 000 Kč za celý objekt / víkend
Mimo sezónu
dohodou
Mimo sezónu
dohodou / víkend
Vianoce
120 000 Kč za celý objekt
Vánoce na horách pro 38 osob u sjezdovek i u radonových lázní 22.12.- 26.12.2023, termín od 22. 12. 2023 do 26. 12. 2023 V případě zájmu o jiný termín nabízíme individuální kalkulaci. Vánoční stromeček a dekorace v ceně pronájmu. Příjezd možný po 14.00 hod s odjezdem možným do 14.00 hod
Silvester
145 000 Kč za celý objekt
Silvestrovský pobyt na horách pro 38 osob u sjezdovek i u radonových lázní 27.12.2023 -1.1.2024, 27.12.2023 příjezd možný po 14.00 hod. a 1.1.2024 odjezd možný až do 18.00 hod.
Veľká noc
120 000 Kč za celý objekt
Velikonoce na horách pro 38 osob u sjezdovek i u radonových lázní 28.3. - 1.4.2024, termín lze domluvit individuálně Příjezd možný po 14.00 hod s odjezdem možným do 18.00 hod
Jarné prázdniny
79 000 Kč za celý objekt
cena uvedena za týden sobota/sobota

Prevádzka, poplatky, ceny

Uvedené ceny sú za celý objekt mimo el. energiou /max. 9.-Sk za 1 kWh/ a mimo miestnych ubytovacích poplatkov mestu /dospelý 35.-Sk na deň. Poplatok mesta je hradený v deň príchodu podľa počtu ubytovaných hostí.
Obliečky a uterák v cene podľa počtu nahlásených ubytovaných.
Domáci maznáčik vítaný za príplatok 250.-Sk na deň. Podmienkou je vlastný pelech a nepretržitý dohľad nad ním.
Pivný set - pípa + spulboy + pollitre - možný prenájom - víkend za 500Kč alebo týždeň za 1000.-Kč
Spotreba palivového dreva - 3000.-Sk za 1m3
Objekt je nutné odovzdať v stave, v akom bol odovzdaný.
Rezervácia je možná iba so zálohou 50% z ceny prenájmu. Doplatok najneskôr jeden týždeň pred nástupom. Uvedené ceny sa v priebehu roka môžu meniť v závislosti od výšky inflácie/platia aj pre záväzné rezervácie.
Na víkendový pobyt je možné dokúpiť ďalšie noci navyše. Ceny budú kalkulované individuálne.
Najneskôr v deň nástupu vratná kaucia 15.000,- Kč. Prípadné škody zistené v deň odchodu budú odpočítané z kaucie. V prípade extrémneho znečistenia, vyžadujúce aj mokré čistenie kobercov a čalúnenie, či maľovanie a pod ..., alebo vypratanie neskôr ako dve hodiny po stanovenom termíne, kaucia nebude vrátená.
Storno podmienky:
- zrušenie rezervácie do 60 dní pred príchodom - záloha vrátená v plnej výške / Silvestrovský pobyt do 90 dní
- zrušenie rezervácie do 30 dní pred príchodom - záloha vrátená vo výške 50% / Silvestrovský pobyt do 60 dní
- zrušenie rezervácie menej ako 30 dní pred príchodom - záloha sa nevracia / Silvestrovský pobyt menej ako 60
dní pred príchodom

Príchod/Odjazd:
- víkendový pobyt - piatok príchod po 14.00 hod a odchod v nedeľu do 14.00 hod.
- týždenný pobyt - sobota príchod po 16.00 hod a odchod v sobotu do 10.00 hod.

Voľné termíny

Poloha a okolie

Podobné kategórie objektov