Chalupa Výhled

objekt č. 09343
21 osôb
7 spální
8x hodnocení
na samote
pri lese
vnútorný krb
oplotený pozemok
Zdieľať na
messenger
messenger
whatsapp
whatsapp
telegram
telegram

Popis

Novo zrekonštruovaná nefajčiarska chalupa s priamym výhľadom na Klínovec v Krušných horách. Objekt je prenajímaný iba vcelku bez správcu. - 7 spální pre 21 osôb s možnosťou objednania 3 platených prísteliek, kuchyňa, jedáleň, spoločenská miestnosť, detská herňa, krb, infrasauna, parking pre 10 áut, wifi, gril, TV, zamykateľný priestor na bicykle/lyže, rôzne vonkajšie sedenia, 5 kúpeľní, 5 toaliet. Automatické kúrenie. Max. komfort, pokoj a súkromie.

Ubytovanie

Spálne a izby

Prízemie: Plne vybavená moderná kuchyňa obsahujúca: veľkú chladničku s mrazničkou, elektrický a plynový sporák, umývačku riadu, mikrovlnnú rúru, elektrickú rúru, elektrickú kanvicu, kompletný riad. Vybavená jedáleň vrátane detského stolíka so stoličkami a jedálenskými stoličkami k veľkému stolu pre malé deti.

Veľká spoločenská miestnosť s krásnou kachľovou pecou vybavená futbalom, kolkami, klavírom a TV.

1.poschodie:

Dvojlôžková izba s 2 detskými posteľami.

Dvojlôžková izba s 2 detskými posteľami.

Dvojlôžková izba s 2 detskými posteľami.

Detská izba s TV, hračkami (od pasteliek po spoločenské hry) a rozkladacím dvojlôžkom s možnosťou prístelky.

Veľká chladnička s mrazničkou.

2. poschodie: Trojlôžková izba. 3x dvojlôžková izba. Malá chladnička.

Je možné si priobjednať až 3 prístelky vrátane obliečok. Objednať je možné pri rezervácii chalupy Výhľad, telefonicky, e-mailom... Za každú prístelku je účtovaný poplatok 1000 Kč / osoba / týždeň.

Sociálne zariadenia

Prízemie - 2x WC, kúpeľňa s infrasaunou a sprchou, kúpeľňa so sprchou a práčkou. 1. poschodie - kúpeľňa s 2 WC a 2 sprchami.

2. poschodie - kúpeľňa s WC a vaňou.

Vykurovanie

Starať o kúrenie sa nemusíte. Automatické vykurovanie je zaistené kotlom na pelety značky Fröling.

Pre možnosť prikúrenia je možné využiť akumulačný krb na drevo v spoločenskej miestnosti.

Doprava, parkovanie

Parkovanie

- pre 10 áut

- priamo v objekte na zámkovej dlažbe

- vjazd priamo z hlavnej ulice, ktorá je stále udržiavaná.

Stravovanie

V objekte plne vybavená kuchyňa s jedálňou

- reštaurácia v obci Kováčska 450m

- reštaurácia v Kováčske Avionika 400m

- reštaurácia na Klínovci a Božom Dare 6 km..

Výlety, atrakcie, zábava

- všetky izby sú vybavené novým štýlovým dreveným nábytkom

- postele (i detské) majú kvalitné zdravotné matrace 80 x 200 cm a voňavé obliečky

- vankúše aj periny sú z dutých vlákien pre alergikov

- automatické osvetlenie chodieb a sociálnych zariadení

- plne automatizované vykurovanie

- WiFi v celom objekte

- uzamykateľné zázemie pre bezpečné uschovanie bicyklov i lyží

- HD TV 140 cm

- Bezpečnostné zábrany pre deti na každom poschodí

Záhrada

- terasovitá oplotená záhrada o rozlohe 2 500 m2

- detské ihrisko

- pieskovisko

- hojdačky

- šmýkačka

- veľká trampolína

- veľký šach

- veľké ohnisko s posedením

- gril s udiarňou G21 so stolmi a lavicami

- rôzne romantické zákutia s výhľadom na Klínovec a Fichtelberg

- kompletné oplotenie garantuje bezpečie nielen pre malé deti

- objekt je zvonku monitorovaný vrátane parkoviska z dôvodu ochrany majetku.

Výlety, atrakcie, zábava

Krušné hory ponúkajú skvelé vyžitie ako pre relaxáciu v nádhernej prírode, tak aj prežitie aktívnej dovolenky v podobe veľkého množstva turisticky zaujímavých cieľov a nádherných cyklotrás pre trekové aj horské bicykle. Nájdete tu viac ako 400 kilometrov trás všetkých obtiažností, takže si tu na svoje prídu ako začiatočníci, tak aj pokročilí jazdci. Krušnohorská magistrála vedúca celými Krušnými horami na seba viaže veľkú väčšinu cyklotrás.

Blízkosť nemeckých hraníc umožňuje napojenie na saské cyklotrasy. Príkladom sú obľúbené cezhraničné okruhy Lukáš Bauer Tour a Jens Weissflog Tour. Tieto aj ďalšie menej i viac náročné okruhy nájdete na http://www. bohovia - dar. eu/sk/cykloturistika. Budete prekvapení, že aj v horách môžete nájsť cyklotrasy bez náročných stúpaní s nádhernými scenériami Klínovca a jeho okolia.

.

Adrenalínové aktivity:

Trailpark Klínovec, vzdialenosť 11,3 km, doba jazdy 13 min., 1244 metrov nad morom: pre adrenalínových nadšencov tu v Trailparku z Klínovca čakajú zjazdárske downhill cyklotrasy rôznych obtiažností so štvorsedačkovou lanovou dráhou Prima Express. Konajú sa tu aj závody majstrovstiev republiky. Chodníky sú odstupňované do troch úrovní náročnosti a zodpovedajúcu obtiažnosť tak nájdu ako začínajúci cyklisti, rodiny s deťmi, tak aj skúsenejší jazdci. Pre najskúsenejších jazdcov je ďalej pripravených 5 km zjazdových úsekov. Úplní začiatočníci si môžu najskôr vyskúšať jazdu cez terénne hrče na pump tracku a zlepšovať svoje zručnosti v skill centrách na nástupných miestach.

Areál Novako Boží Dar, vzdialenosť 12,3 km, doba jazdy 15 min., 1020 metrov nad morom: V letnom období si v tunajšom areáli môžete užiť jazdy na horských kolobežkách, terénnych kárach (trojkolkách) alebo horských bicykloch. Pre deti je tu Detský svet, zahŕňajúci detské ihriská, lanovú dráhu, trampolínu, šmykľavky, preliezky, pre najmenší skákací hrad a množstvo ďalších atrakcií.

Areál Plešivec, vzdialenosť 22 km, doba jazdy 24 min., 1028 metrov na morom: Nájdete tu 9 atrakcií, ktoré Vám vystačia na celý deň, ako napríklad obrovskú hojdačku, bungee trampolínu, lanové centrá pre deti i dospelých alebo zažite voľný pád z výšky 13 - tich metrov. Okolie je ako stvorené na prechádzky. Na vrchole je rozhľadňa, ktorá Vám umožní nádherný výhľad do okolia.

Fichtelberg / Oberwiesenthal (Nemecko), vzdialenosť 14,6 km, doba jazdy 17 min., 1215 metrov nad morom: Ak sa pri svojich výletoch chcete pozrieť aj do susediaceho Nemecka, navštívte Fichtelberg, kde môžete na horských kolobežkách „monster scooters“ zažiť desaťkilometrový zjazd z najvyššej hory Saska smerom na Neudorf a vrátiť sa úzkokoľajovým vlakom späť do Oberwiesenthalu. Pre deti sú tu pripravené trampolíny, vonkajší minigolf, dom na strome, pieskovisko a hojdačky. Ďalšie atrakcie, ktoré stoja zato spomenúť sú tiež malý rybník, kde môžu byť navigované modely lodí, trať pre malé modely elektrických áut a úplne nová trať Formule Junior, kde môžu deti pretekať rovnako ako Sebastian Vettel.

.

Výlety a ciele:

Obec Kováčska: Priamo v obci Kováčska je možné navštíviť veľa zaujímavých miest počnúc Múzeom leteckej bitky nad Krušnohorím, cez kostol sv. Michala z r. 1710 a Mariánsky stĺp z r. 1706, kaplnku sv. Marka z r. 1913 v blízkosti železného kríža z r. 1871 až po zvyšky vysokej pece a železiarne (cisárskeho hámru) z konca 18.storočia. V zime funguje malá zjazdovka pre deti s vlekom priamo v obci. V lete sú všetky okolité lesy, ktoré obklopujú Kováčsku urobeným hubárskym rajom.

Boží dar - Ježiškova cesta: Väčšina ľudí už počula, že na Božom dare býva Ježiško a že tu vybavuje svoju poštu. Po stopách Ježiška sa tu môžu vydať malé aj väčšie deti na Ježiškovej ceste, ktorá je plná zábavy a úloh. Deti si môžu vybrať, či sa vydajú na celý (12,9 km), alebo skrátený okruh (5,6 km). Na jej trase plnia rôzne úlohy, ktoré zapisujú do notýska, ktorý si vopred vyzdvihnú na Infocentre Boží Dar.

Blatenská priekopa - Blatenská priekopa privádzala vodu z Čiernej az oblasti božidarských rašelinísk, ústila potom do Blatenského potoka neďaleko obce Horní Blatná. Roku 1980 bola Blatenská priekopa vyhlásená technickou kultúrnou pamiatkou a dnes vedie po celej jeho dĺžke náučný chodník. Začína asi 1,5 km západne od známeho strediska Boží Dar a kúsok nad Hornou Blatnou sa napája na nemenej zaujímavý náučný chodník Vlčej jamy. Blatenská priekopa meria necelých 12 km, má celkom 23 zastávok av príjemne pokojnom tempe vám zaberie zhruba 4 hodiny. Do oboch mestečiek na jeho koncoch je dobré autobusové spojenie, do Hornej Blatnej sa navyše dostanete pohodlne aj vlakom.

Božídarské rašeliniská - Náučný chodník Božídarské rašeliniská vedie časťou Národnej prírodnej rezervácie Božidarské rašeliniská, ktoré bolo podľa Ramsarského dohovoru vyhlásené medzinárodne významným mokraďom. 3,2 km dlhý chodník začína na začiatku Krušnohorskej magistrály, kde je tiež umiestnená 1. informačná tabuľa. Prevažná časť chodníka vedie po povalových chodníkoch, ktoré zaisťujú ako bezpečnosť turistov, tak aj rašeliniská a vzácnych druhov živočíchov a rastlín, ktoré sa v ňom nachádza.

Zoo v Chomutove - Podkrušnohorský zoopark je najväčší ZOO v Českej republike, čo sa rozlohy týka. Má 120 ha. Zoopark je otvorený denne po celý rok a nachádza sa v severočeskom meste Chomutov v tesnej blízkosti Kamencového jazera. Nájdete tu Eurosafari (veľký výbeh, kde môžu návštevníci pozorovať zvieratá v prirodzenom prostredí), komentované kŕmenie a jazdy na poníkoch alebo Zoo vláčik, ktorého mašinka vás zavezie od reštaurácie Tajga do Starej Vsi a späť.

Ranč Oáza sa nachádza v dedinke Výslnie, vzdialenosť 16,3 km, doba jazdy 15 min. V areáli Ranče Oáza môžete vidieť hospodárske zvieratá - kone, kravy, kozy, ovce a hydinu, v obore okolo ranča sú chované jelene, daniele a muflóny. Návštevník si tu môže vyskúšať jazdu na koňoch alebo na objednávku vychádzky v okolí ranča so sprievodom, aj pre začiatočníkov a deti (na poníkoch). Pre milovníkov lovu je tu aj možnosť odstrelu jeleňov, danielov a muflónov.

Karlovy Vary, vzdialenosť 38 km, doba jazdy 38 min. Toto úžasné kúpeľné mesto ponúka množstvo dôvodov, prečo ho navštíviť. Je tu najväčšia koncentrácia liečivých prameňov na svete s prekrásnou kolonádou, vidieť podzemné žriedla môžete navštíviť Lanový park a odboru Linhart alebo Motýlí dom Diana s rozhľadnou a tropickou záhradou s exotickými motýľmi av správnom čase aj prestížny medzinárodný filmový festival.

Kadaň, vzdialenosť 25 km, doba jazdy 28 min. Kráľovské mesto Kadaň ponúka príjemné prechádzky stredom nádherného historického mestečka, možnosť výstupu na radničnú vežu, alebo prechádzku doupovským motorákom. Pre deti potom treba Putovanie Maxipsa Fíka, ktoré mesto Kadaň pripravilo v spolupráci s turisticky zaujímavými miestami v okolí Kadane (napr. radničná veža v Kadani, Františkánsky kláštor, kúpalisko v Kadani, hrad Hasištejn, zámok Klášterec nad Ohří.

Fichtelberg/Oberwiesenthal (Nemecko), vzdialenosť 14,6 km, doba jazdy 17 min. Objavte krásy Krušných hôr pri jazde kočom a vozidlom ťahaným koňmi, úzkokoľajkou Cranzahl – Oberwiesenthal alebo krušnohorským expresom.

.

Kúpalisko a aquaparky:

Kamencové jazero pri Chomutove, vzdialenosť 33 km, doba jazdy 35 min. Kamencové jazero je celosvetový unikát. Patrí medzi najväčšie jazerá v ČR a vďaka vysokému obsahu kamenca vo vode sa v ňom automaticky zabraňuje rastu rias a siníc. V lete je lákadlom pre všetkých návštevníkov z okolia Chomutova, celej Českej republiky aj pre turistov z celého sveta. Nájdete tu všetko, čo na príjemné prežitie prázdninových dní potrebujete. Trávnaté aj piesočnaté pláže a móla Vám ponúknu príjemné pohodlie pri slnení i kúpaní. Okrem krásneho kúpania tu nájde možnosť jazdy na vodných lyžiach, prechádzky na lodičke alebo vodných bicykloch a množstvo ďalších aktivít ako napríklad nafukovacie kĺzačky, katapulty a skákadlá, aqua zorbing a pod.

Klášterec nad Ohří, vzdialenosť 17 km, doba jazdy 21 min. V modernom vonkajšom areáli Aquaparku Klášterec nad Ohří, si môžete spestriť kúpanie tobogány rôznych dĺžok (28,68 a 128 m). Nájdete tu rôzne bazény mnohých veľkostí, tvarov a hĺbok, skokanky, divokú vodu, vodný hríb, široké šmykľavky a vírivky, kde sa vyšantí celá rodina. Pre športových nadšencov je tu pripravené ďalšie športové vyžitie, v podobe plážového volejbalu a futbalu, stolného tenisu, kolkov a petanque.

Aquasvet Chomutov, vzdialenosť 33 km, doby jazdy 34 min. V rekreačnom bazéne nájdu návštevníci divokú rieku (prúdový kanál), masážne trysky, vlnobitie, šmykľavku, masážne sedacie lavice s bublinami, šplhaciu sieť, vodnú stenu, masážne lehátka s bublinami, perlivý gejzír, vodný zvon, chrliče, vodopády a dokonca vodné delo. Samozrejme nechýba whirlpool a detský bazénik so šmykľavkou v tvare pirátskej lode. Pre milovníkov adrenalínu sú v aquaparku vybudované šmykľavky a 2 tobogány - jeden klasický a jeden člnový.

Aquacentrum Geyer (Nemecko), vzdialenosť 32 km, doba jazdy 40 min. Vodný svet v Geyeri ponúka atrakcie ako je bazén s vlnobitím, divoká voda (kanál dlhý 80m).

Vybavenie chalupy

Všeobecne

 • zákaz domácich zvierat
 • wifi, internet
 • nefajčiarsky objekt
 • spoločenská miestnosť
 • detská postieľka k dispozícii

Okolie

 • oplotené
 • s parkovaním
 • Chalupa na samote
 • so záhradou
 • trávnatá plocha
 • pri lese

Možnosti zábavy

 • cykloturistika

Vnútorné vybavenie

 • krb / krbové kachle
 • televízia
 • rýchlovarná kanvica
 • mikrovlnná rúra
 • chladnička
 • umývačka riadu
 • práčka
 • sprchovací kút
 • vaňa

Vonkajšie vybavenie

 • terasa
 • záhradný nábytok
 • ohnisko
 • gril
 • pieskovisko
 • hojdačka alebo iné detské hry
 • trampolína
 • preliezky

Cenník ubytovania

Letní sezóna: 1.červenec - 31. srpen
Zimní sezóna: 1.leden - 31. březen
Letná sezóna
45 000 Kč za celý objekt / týždeň
Zimná sezóna
49 000 Kč za celý objekt / týždeň
Mimo sezónu
35 000 Kč za celý objekt / týždeň
Mimo sezónu
25 000 Kč za celý objekt / víkend
Vianoce
49 000 Kč za celý objekt
týden, Výše rezervační zálohy je 5 000 Kč. Zbytek ceny se doplácí nejpozději měsíc před začátkem pobytu. Kauci u nás nevybíráme. Je možné si přiobjednat až 3 přistýlky včetně povlečení. Objednat přistýlku lze při rezervaci chalupy Výhled, telefonicky nebo e-mailem. Za každou přistýlku je účtován poplatek 1000 Kč/ osoba/ týden. Storno podmínky: Bezplatné zrušení rezervace je možné do 30ti dnů od termínu nástupu.
Silvester
65 000 Kč za celý objekt
týden, Výše rezervační zálohy je 5 000 Kč. Zbytek ceny se doplácí nejpozději měsíc před začátkem pobytu. Kauci u nás nevybíráme.
Veľká noc
33 000 Kč za celý objekt
týden, Výše rezervační zálohy je 5 000 Kč. Zbytek ceny se doplácí nejpozději měsíc před začátkem pobytu. Kauci u nás nevybíráme. Je možné si přiobjednat až 3 přistýlky včetně povlečení. Objednat přistýlku lze při rezervaci chalupy Výhled, telefonicky nebo e-mailem. Za každou přistýlku je účtován poplatek 1000 Kč/ osoba/ týden. Storno podmínky: Bezplatné zrušení rezervace je možné do 30ti dnů od termínu nástupu.
Jarné prázdniny
49 000 Kč za celý objekt
týden, Výše rezervační zálohy je 5 000 Kč. Zbytek ceny se doplácí nejpozději měsíc před začátkem pobytu. Kauci u nás nevybíráme. Je možné si přiobjednat až 3 přistýlky včetně povlečení. Objednat přistýlku lze při rezervaci chalupy Výhled, telefonicky nebo e-mailem. Za každou přistýlku je účtován poplatek 1000 Kč/ osoba/ týden. Storno podmínky: Bezplatné zrušení rezervace je možné do 30ti dnů od termínu nástupu.

Prevádzka, poplatky, ceny

Výše rezervační zálohy je 5 000 Kč. Zbytek ceny se doplácí nejpozději měsíc před začátkem pobytu.
Kauci u nás nevybíráme.

Cena pronájmu zahrnuje:
- wifi připojení na internet
- náklady na elektřinu, vytápění, vodu a odvoz odpadků
- parkování
- zabezpečené skladování kol a lyží
- ložní povlečení, utěrky
- hygienické potřeby (mýdlo, toaletní papír,)
- vybavení pro děti (dětská postýlka, vanička )
- gril s udírnou G21
- dřevo do krbových kamen a grilu 3 přepravky. Dřevo navíc na vyžádání
- zapůjčení her (stolní hokej a fotbálek, deskové hry, stavebnice, dětské boby, odrážedla, saně, šachy apod.)
- poplatky obci dle místní vyhlášky - 20 Kč za dospělou osobu a noc. Proto je každá dospělá osoba povinna zapsat příslušné údaje do Ubytovací knihy v přízemí.

Je možné si přiobjednat až 3 přistýlky včetně povlečení.
Objednat přistýlku lze při rezervaci chalupy Výhled, telefonicky nebo e-mailem.
Za každou přistýlku je účtován poplatek 1000 Kč/ osoba/ týden.

Storno podmínky:
Bezplatné zrušení rezervace je možné do 30ti dnů od termínu nástupu.

Voľné termíny

Poloha a okolie

Hodnotenia a recenzie: Chalupa Výhled

Jar 2024 s viacerými rodinami
100 %
Plusy: Jedna z nejlepších chalup, kde jsme byli. Úžasný výhled, skvěle vybavené pro rodiny s dětmi
Leto 2019 - Tomáš s viacerými rodinami
100 %
Leto 2017 - Martin so skupinou priateľov
100 %
Plusy: Krásná chalupa na ještě krásnějším místě :) Vše jak uvnitř, tak venku nově zařízeno, při příjezdu všude krásně čisto. Chalupa prostorná od obývacího pokoje i jídelnu, s velkým výběrem pokojů, postele a spaní jako v pohádce. Dostačující vlastní parkoviště, velký pozemek s houpačkou, trampolínou atd pro děti, pro dospělé gril a ohniště. Terasa poskytuje nádherný výhled na přilehlou louku a nedaleké vrcholky. Skvělé výchozí místo pro výlety, ať už pěšky nebo na kole. Přilehlé lesy pak nabízejí mnoho houbařských zážitků :) Zkrátka za mě jedna s hvězdičkou, dovolenou jsme si tu skvěle užili a po týdnu se nám vůbec nechtělo jí opouštět. Ale určitě jsme tu nebyli naposledy. Závěrem chci poděkovat majitelům, kteří nám po příjezdu vše ukázali vysvětlili a byli na nás milý.

Podobné kategórie objektov

Podobné ubytovanie v okolí

21 osôb
9 spální
pri potoku
luxusné
oplotený pozemok
Novo / kompletne zrekonštruovaná klasicistická vila - chalupa v modernom štýle na hrebeňoch Krušných Hôr v obci Kováčska, neďaleko Ski areálu Klínovec Vám ponúka pokojné a... Viac
13 osôb
3 spálne
na samote
sauna
oplotený pozemok
Nekuřácká chalupa po rekonstrukci s dech beroucím výhledem na Klínovec. Automatické topení. 3 ložnice, kuchyně, jídelna, společenská místnost, dětská herna, krb, infrasauna,... Viac
98 %
20 hodnotení
40 osôb
12 spální
vonkajší bazén
v lese
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
Horská chata je ideálnym miestom pre milovníkov športu, turistiky, lyžovania aj [cyklistiky *www. trailpark. sk]. Nachádza sa na samote pri lese, v pokojnom a krásnom údolí pod úpätím. Viac
98 %
4 hodnotení
10 osôb
4 spálne
pre deti
pri lese
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
luxusné
Náš jednoposchodový horský dom má štyri spálne, dve obývacie izby a kuchyňu. Dom má aj dve kúpeľne a práčku. Využiť môžete aj garáž, kde je priestor na auto, lyže, bežky,.... Viac
20 osôb
7 spální
bezbariérový
vonkajší bazén
pri potoku
sauna
maznáčikovia vítaní
Apartmánový dům JOY se nachází v obci Loučná po Klínovcem - Háj, nabízí 2 apartmány a 4 studia, lze pronajmout i celý dům, bezplatné Wi - Fi, lyžárnu, dětskou hernu, neplacené... Viac
99 %
6 hodnotení
19 osôb
4 spálne
pri potoku
sauna
maznáčikovia vítaní
luxusné
Vitajte na stránkach chaty KRUŠNOHORKA! www. krusnohorka. cz Ponúkame niekoľko dní príjemne strávených v Krušných horách, v štýlovo zariadenej chate, s nádhernými výhľadmi na.... Viac
16 osôb
5 spální
pre deti
na samote
sauna
maznáčikovia vítaní
Snová chalupa v centre Loučné pod Klínovcom so všetkým vybavením pre vašu báječnú dovolenku. Ideálna základňa pre aktívnu dovolenku väčších skupín po celý rok. Chalupa je. Viac
98 %
1 hodnotení
50 osôb
14 spální
bezbariérový
na samote
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
Prázdninový dom IVA je ako stvorený pre viacero rodín, či skupinu priateľov. Poskytne zázemie až 18 osobám v piatich samostatných apartmánoch. Každý z apartmánov je vybavený kuchynským.... Viac
100 %
3 hodnotení
12 osôb
4 spálne
pri lese
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
Ponúkame prenájom apartmánu v Háji pri Loučnej pod Klínovcom, v blízkosti skiareálu Klínovec. Ide o novostavbu s novým vybavením. Apartmán je maximálne pre 12 osôb. Nachádza.... Viac