Chalupy Libošovice

objekt č. 01479
16 osôb
5 spální
7x hodnocení
pre deti
vonkajší bazén
kúpací sud
vnútorný krb
oplotený pozemok
Zdieľať na
messenger
messenger
whatsapp
whatsapp
telegram
telegram

Popis

Ubytovanie, o ktorom ste počuli.

Poskytujeme ubytovacie služby s najlepším pomerom medzi cenou a kvalitou ponúkaných služieb na štýlovo, novo zrekonštruovanej CHALUPE pre 11 osôb a NOVOSTAVBE pre 7 osôb s veľkou spoločnou oplotenou záhradou (60 árov), bazénom a NOVINKOU - Kúpacím sudom lokalite v Českom raji v trojuholníku Humprecht, Kosť, Trosky v malebnej dedinke Libošovice na trase turistických a cyklistických chodníkov, priam ideálne pre rodinnú dovolenku. Hustá sieť značených turistických trás ponúka nekonečné možnosti na pešie vychádzky a cyklovýlety.

OBSADENOSŤ JE AKTUÁLNA!

BEZ MENNÉHO ZOZNAMU OSÔB + VEK V JEDNOTLIVÝCH BUDOVÁCH NIE JE MOŽNÉ REZERVOVAŤ POBYT!

Pobyt ani s malým psíkom nie je možný. Podrobné informácie, ubytovací poriadok a pokyny na rezerváciu na vlastných stránkach [www. chalupa - libosovice. wbs. sk]

Máme pre Vás novinku: Kúpací sud - Wellness pre celú rodinu. Severská špecialita. Zážitok z kúpeľa v drevom vykurovanom kúpacom sude je ešte väčší ako si dokážete predstaviť. Pobyt vonku na čerstvom vzduchu s rodinou alebo priateľmi, vo vode nadchol všetkých, ktorí túto lahôdku vyskúšali. Kúpele na duši – miesto kde zabudnete na každodenný stres a zažijete pôvab minulosti s komfortom dneška.

Sme prví v Českom raji, ktorí Vám prinášajú jedinečný zážitok – Kúpací sud. Využijú rodiny s deťmi, ktoré chcú spoločne tráviť chvíle odpočinku, jednotlivci na romantickú relaxáciu pod holým nebom, ale aj spoločnosť priateľov pri oslavách a záhradných párty. Alebo príďte k nám na ozdravný pobyt. Hydroterapia sa používa na liečbu artritídy, reumatizmu, odbúravanie stresu, svalovú a kĺbovú terapiu, povzbudenie i uvoľnenie a rovnako tak aj na liečbu nespavosti, posilňuje srdce. Buďte v pohode a fit.

Správny wellness pobyt by Vás mal naštartovať k lepšiemu životnému štýlu a celkovej harmónii. Pokiaľ ste si nevybrali z wellness pobytov v kúpeľoch, skúste to napríklad u nás na vidieku v Českom raji. Zmena je život. U nás je kúzelne. Nezabudnuteľné a romantické posedenie v kúpacom sude. Ideálna relaxácia v letnom aj zimnom období. Vodu v kúpacom sude ohrievajú kachle na drevo umiestnené vo vode teplej 38 - 42 ° C. Kúpací sud NEREZ bol navrhnutý s ohľadom na maximálnu spokojnosť zákazníkov a splnenie náročných kritérií na modernú relaxáciu a wellness.

U NÁS SEZONA NEKONČÍ! Používanie Kúpacieho suda neobmedzene zdarma. Ak uvažujete, že využijete možnosť kúpania v sude počas Vášho pobytu, dajte nám túto skutočnosť vedieť vopred. Napustíme, alebo aj vykúrime pred Vaším príchodom.

Ubytovanie

Spálne a izby

V KALUPE pre 11 osôb sú 3 spálne. Dve štvorlôžkové a jedna s veľkým manželským lôžkom a prístelkou. V NOVOSTAVBE pre 7 osôb sú 2 spálne trojlôžkové av hale je rozkladacia 1,5 lôžková prístelka.

Sociálne zariadenia

V KALUPE je 1 spoločné wc so sprchovacím kútom. V NOVOSTAVBE je na prízemí 1 samostatné wc. Na poschodí je 1 kúpeľňa so sprchovacím kútom s wc.

Vykurovanie

V CHALUPE sú v spálňach el. priamotopy. V hale sú krbové kachľové pece na drevo. V kuchyni sú kachle na drevo.

V NOVOSTAVBE sú tiež v spálňach el. priamotopy av hale kachľové krbové kachle. Vzhľadom na nízkoenergetickú povahu NOVOSTAVBY sú spotreby el. energie a dreva nízke..

Doprava, parkovanie

V dedine je vlaková a autobusová zastávka. Máme k dispozícii 10 parkovacích miest priamo pri objet..

Stravovanie

Variť môžete sami, v každom objekte je vybavená kuchyňa. Na obľúbené grilovanie poskytujeme 3 prenosné grily. V obci je obchod so zmiešaným tovarom, 2 reštaurácie, pošta, ihrisko s tenis. kurtom..

Výlety, atrakcie, zábava

Vo veľkej spoločnej pravidelne udržiavanej OPLOTENEJ ZÁHRADE sa nachádza čiastočne zapustený BAZÉN 3,6 m, KÚPACÍ SUD so záhradnou SPRCHOU, POSEDENÍM POD SLNEČNÍKOM s plastovým nábytkom (stôl + 4 stoličky + 2 ležadlá na opaľovanie), HÚPACIE LAV. DRUHÉ POSEDENIE, drevené je pod PERGOLOU s 3 prenosnými GRILY na drevené uhlie alebo drevo, hneď vedľa malého ZÁHRADNÉHO JAZIERKA so zlatými rybkami. TRETIE POSEDENIE POD SLNEČNÍKOM s plastovým nábytkom (veľký stôl + 6 stoličiek) je na terase NOVOSTAVBY. Za pergolou je natiahnutá HÚPACIA SIEŤ. Keď hry, tak pre všetkých. Lietajúce taniere, šípky, petanque, soft tenis, bedminton, kroket, krytý stolný tenis v cene pobytu. V detskom kútiku sú 2 hojdačky so šmykľavkou, šplhací povraz a kryté pieskovisko. 2 OTOČNÉ SUŠIAKY na bielizeň, ÚSCHOVNA KOLIES - CYKLISTÉ SÚ U NÁS VÍTANÍ ( POSKYTUJEME ZÁKLADNÉ NÁRADIE NA JEDNODUCHÉ OPRAVY KOLIES, MOŽNOSŤ UMYTIA KOLESA, ZÁKLADNÉ VYBAVENIE PRE UMÝ, zrejmosťou. FREE WI - FI po celom areáli ( O2 HD BRONZOVÝ s rýchlosťou až 20 Mb/s - neobmedzený).

V KALUPE, s ubytovacou kapacitou pre 11 osôb, vo vstupnej HALE sa nachádza posedenie pri krbových kachľových peciach. V PRVEJ Spálni sú štyri samostatné lôžka. V DRUHEJ Spálni sú tiež štyri samostatné lôžka. V TRETÍJ Spálni je k dispozícii veľké manželské letisko + 1 prístelka - rozkladacie kreslo, v spálňach sú nainštalované el. priamotopy. V každej spálni je skriňa na šaty. KUCHYŇA s jedálenským kútom je vybavená moderne: mikrovlná rúra s grilom, varná kanvica, mixér, šľahač, veľká chladnička s mrazničkou, dvojplatničkový varič, veľké platňové kachle s rúrou na pečenie, riad, taniere, poháre, hrnčeky, V KÚPEĽNE je sprchovací kút a WC. Chalupu poskytujeme ako celok.

V NOVOSTAVBE, s ubytovacou kapacitou pre 7 osôb je dispozícia: 3 + kk, kúpeľňa so sprchovacím kútom s WC, a ďalšie samostatné WC na prízemí. Vo vstupnej hale s krbovou kachľovou pecou sa nachádza jedálenský kút a sedačka - prístelka pre 1 - 2 osoby. Kuchyňa je vybavená moderne: chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, dvojplatničkový varič, varná kanvica, riad, taniere, poháre, hrnčeky, príbory. Na poschodí v každej spálni je vždy manželské lôžko a jedno lôžko samotné a skriňa na šaty. Sú tu k dispozícii el. priamotopy. Vzhľadom na nízkoenergickú povahu domu sú spotreby dreva a el. energie veľmi nízke. Novostavbu poskytujeme ako celok.

Výlety, atrakcie, zábava

V blízkom okolí sú nezabudnuteľné a unikátne skalné pieskovcové mestá, romantické údolia, mnoho miest s nádhernými rozhľadmi i jedinečná flóra a fauna v spojení s bohatstvom historických pamiatok, nádhernou architektúrou a prvkov ľudového staviteľstva a umenia vytvárajú z ČAŠKEHO turistiku. Hustá sieť značených turistických trás ponúka nekonečné možnosti na pešie vychádzky a cyklovýlety. Vedľa TURISTIKY, CYKLOTURISTIKY, KÚPANIA v prírode, na kúpalisku v Sobotke, PRECHÁDZAK NA KOŇACH, HUBARENIA, TENISU a GOLFU (Libošovice a Sobotka), VYHLÍDKOVÝCH LETOV (JIČÍN, VYHLÍDKOVÝCH LETOV (Jič) skaly, Hruboskalsko), POSILŇOVANIE ( štadión Sobotka), PARAGLIDINGU - tandemové zoskoky a škola (Kozákov), návštev AQVACENTER (Jičín, Liberec), BOWLING BAROV (Jičín 2x, Liberec, Mladá Boleslav) a množstvu iných aktivít je možné navštíviť v blízkom okolí mnoho ZAUJÍMAVOSTÍ a PAMÁCIK.

Tunajšia oblasť ponúka množstvo ďalších prírodných zaujímavostí, ktoré sú len malou časťou toho, čo uvidíte v tomto krásnom kuse krajiny, ktorému sa právom hovorí ČESKÝ RAJ. V zime máte k dispozícii niekoľko lyžiarskych areálov a vlekov v okolí: Bežecký areál Lhota - upravené bežecké trate o dĺžke 16 km - prevádzkovateľ Semily. Lyžiarsky areál nad Nádražím - 400m zjazdovka s umelým osvetlením - večerné lyžovanie, tanierový vlek, lyž. a snow. škola - prevádzkovateľ Semily. Lyžiarsky areál Kozákov - tanierový vlek 450m, 3 zjazdovky 500m dlhé, osvetlenie, večerné lyžovanie 17 - 21.- prevádzkovateľ TJ. Chuchelňa. Ďalej areál Štruky, Frýdštejn, Líšny a Ještěd..

Vybavenie chalupy

Všeobecne

 • zákaz domácich zvierat
 • wifi, internet
 • nefajčiarsky objekt
 • spoločenská miestnosť

Okolie

 • oplotené
 • s parkovaním
 • so záhradou
 • trávnatá plocha

Možnosti zábavy

 • cykloturistika
 • tenisové kurty
 • rybárčenie
 • ihrisko

Vnútorné vybavenie

 • krb / krbové kachle
 • rýchlovarná kanvica
 • mikrovlnná rúra
 • chladnička
 • sprchovací kút

Vonkajšie vybavenie

 • terasa
 • bazén
 • kúpací sud
 • záhradný nábytok
 • gril
 • pieskovisko
 • hojdačka alebo iné detské hry

Cenník ubytovania

Letná sezóna
v textu
Letná sezóna
nelze / víkend
Zimná sezóna
v textu
Zimná sezóna
5 500 Kč za celý objekt / víkend
v textu
Mimo sezónu
v textu
Mimo sezónu
5 500 Kč za celý objekt / víkend
v textu
Vianoce
11 000 Kč za celý objekt
1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / týden do 6 osob, 7-11 osoba v CHALUPĚ a 7-8 osoba v NOVOSTAVBĚ 350,- Kč / 1 noc (včetně osob bez nároku na lůžko), Máme pro Vás novinku: Koupací sud - Wellness pro celou rodinu. Severská specialita. Zážitek z koupele ve dřevem vytápěném koupacím sudu je ještě větší než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli, ve vodě nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli..
Silvester
11 000 Kč za celý objekt
1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) /4 noce do 6 osob,, 7-11 osoba v CHALUPĚ a 7-8 osoba v NOVOSTAVBĚ 350,- Kč / 1 noc (včetně osob bez nároku na lůžko) Novinka: Koupací sud zdarma a neomezeně... Kauce Silvestr v CHALUPĚ : 6000,-Kč Na Silvestra preferujeme pronájem jednotlivých budov zvlášť. Minimální délka pobytu na Silvestra 4 noce.
Veľká noc
11 000 Kč za celý objekt
chalupa nebo novostavba / 4 noce do 6 osob. 7-11 osoba v chalupě a 7-8 osoba v novostavbě 350,- Kč / 1 noc (včetně osob bez nároku na lůžko), Máme pro Vás novinku-Koupací sud s ohřevem vody 38-42°C. U nás se koupeme celoročně..
Jarné prázdniny
11 000 Kč za celý objekt
1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / týden do 6 osob, 7-11 osoba v CHALUPĚ a 7-8 osoba v NOVOSTAVBĚ 350,- Kč / 1 noc (včetně osob bez nároku na lůžko), + Novinka: Koupací sud s ohřevem vody 38-42°C zdarma neomezeně! Počet vstupů není nijak limitován!!!!!!!!!!!!!

Prevádzka, poplatky, ceny

Obsazenost je aktuální!
Bez jmenného seznamu osob+věk v jednotlivých budovách nelze rezervovat pobyt!

LETNÍ PRÁZDNINY- jen týdenní pobyty sobota - sobota
13000,- Kč až 16000,- Kč
1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / týden do 6 osob, 7-11 osoba v CHALUPĚ a 7-8 osoba v NOVOSTAVBĚ 350,- Kč / 1 noc (včetně osob bez nároku na lůžko)

SVÁTKY A SILVESTR V LETNÍCH CENÁCH

02.01.-01.06.2024---10000,-Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / týden do 6 osob *
01.06.-08.06.------ 11000,-Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / týden do 6 osob
08.06.-22.06.------ 13000,-Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / týden do 6 osob
22.06.-17.08.------16000,- Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / týden do 6 osob
17.08.-24.08.------13000,-Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / týden do 6 osob
24.08.-31.08.------ 11000,-Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / týden do 6 osob
31.08.-07.06.2025-- 10000,-Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / týden do 6 osob *
7-11 osoba v CHALUPĚ a 7-8 osoba v NOVOSTAVBĚ 350,- Kč / 1 noc (včetně osob bez nároku na lůžko)

SVÁTKY A SILVESTR V LETNÍCH CENÁCH
Jednotlivé objekty poskytujeme jako celek.

LETNÍ SEZÓNA - TERMÍN UBYTOVÁNÍ sobota - sobota

HODINA PŘÍJEZDU U TÝDENNÍCH POBYTŮ je 13. hodin v chalupě a 13.30 v novostavbě. Nebo dohodou. Platí pro všechny ubytované. Předávání objektu je v 9.30 hodin.
DOBA ODJEZDU při týdenních pobytech je do 10. hodin nejdéle.
VŠECHNY CENY JSOU ZA 1 OBJEKT (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) DO 6 OSOB.
7-11 OSOBA v CHALUPĚ a 7-8 osoba v NOVOSTAVBĚ 350,- Kč / 1 noc (včetně osob bez nároku na lůžko)

MIMOSEZÓNA

Noc : 2000,-Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) do 6 osob ( min. 2 noci a platí mimo víkend )

Víkend - pátek + sobota + neděle (2 noci): 5500,-Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) do 6 osob
Víkend - sobota + neděle (1 noc): 3900,-Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) do 6 osob

7-11 osoba v CHALUPĚ a 7-8 osoba v NOVOSTAVBĚ 350,- Kč / 1 noc (včetně osob bez nároku na lůžko)

Doba příjezdu a odjezdu dohodou.
*SVÁTKY A SILVESTR V LETNÍCH CENÁCH ( délka pobytu na Silvestra 4 noce a více
a na Silvestra preferujeme pronájem jednotlivých budov zvlášť)
U Silvestrovského pobytu v chalupě je vzhledem k vyšší spotřebě energie kauce 6000,- Kč.
SILVESTR: 11000,- Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / 4 noce do 6 osob
Vánoční týden: 11000,- Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / týden do 6 osob
Velikonoce : 11000,- Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / 4 noce do 6 osob
Jarní prázdniny: 11000,- Kč / 1 objekt (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) / týden do 6 osob

VŠECHNY CENY JSOU ZA 1 OBJEKT (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) DO 6 OSOB. 7-11 OSOBA v CHALUPĚ
a 7-8 osoba v NOVOSTAVBĚ 350,- Kč / 1 noc (včetně osob bez nároku na lůžko)

NENÍ V CENĚ:
Ubytovací poplatek 10,- Kč / 1 noc pro osoby od 18 let
EL.ENERGIE
Cena: 15,-Kč / 1kwh.

DŘEVO se hradí.
Štípané špalky 5,-Kč / kg.
Není zahrnut závěrečný úklid, po sobě si uklidíte do původního stavu nebo za poplatek 1500,- Kč / 1 objekt

JE V CENĚ:
VODA, MYCÍ PROSTŘEDKY, LŮŽKOVINY ( POVLEČENÍ), FREE WI-FI PO CELÉM AREÁLU
( O2 HD BRONZOVÝ s rychlostí až 20 Mb/s - neomezený) ,
Půjčení sportovních potřeb , bazén a Koupací sud
VODA JE Z VEŘEJNÉHO VODOVODNÍHO ŘÁDU.

NENÍ V NABÍDCE, NEPOSKYTUJEME : Ručníky, mýdlo, toaletní papír a dřevěné
uhlí, dětská postýlka, tv a dph

UBYTOVACÍ ŘÁD, POKYNY K REZERVACI na vlastních stránkách: [WWW. CHALUPA - LIBOSOVICE. WBS. CZ]

CENY JSOU VŽDY OD 1 OBJEKTU (CHALUPA nebo NOVOSTAVBA) DO 6 OSOB
7-11 osoba v CHALUPĚ a 7-8 osoba v NOVOSTAVBĚ za 350,- Kč / 1 noc (včetně osob bez nároku na lůžko).
Provoz celoročně. V letní sezoně preferujeme týdenní pobyty sobota - sobota. Možnost ubytování i na víkend - mimosezona. Silvestrovské pobyty - min. 4 noce a více. Vánoční pobyty.
DALŠÍ INFORMACE, UBYTOVACÍ ŘÁD, POKYNY K REZERVACI na vlastních stránkách: [WWW. CHALUPA - LIBOSOVICE. WBS. CZ]
BEZ JMENNÉHO SEZNAMU OSOB+VĚK V JEDNOTLIVÝCH BUDOVÁCH NELZE REZERVOVAT POBYT!
REZERVACE POBYTU VČETNĚ ÚHRADY POBYTU 1 - 2 DNY MAXIMÁLNĚ!

EL. ENERGIE se hradí.
Cena: 15- Kč / 1kwh.

DŘEVO se hradí.
Štípané špalky 5,- Kč / kg.

Ubytovací poplatky 10,- Kč / 1 noc / osoba od 18 let se hradí.

Závěrečný úklid do původního stavu provádí hosté sami, jinak za poplatek 1500,- Kč / 1 objekt.

KAUCE 3000,- Kč za 1 objekt se hradí předem s úhradou pobytu!

REZERVACE POBYTU JE MAX. 2 DNY VČETNĚ ÚHRADY MIMO PLATEB z fondu FKSP

Při rezervaci pošlete průběžně aktualizovaný jmenný seznam osob + věk v jednotlivých budovách a tel. číslo,, vedoucího zájezdu"

U víkendových a mimosezonních pobytů prosím o včasné sdělení přibližné hodiny společného příjezdu a odjezdu všech hostů.
BEZ JMENNÉHO SEZNAMU OSOB+VĚK V JEDNOTLIVÝCH BUDOVÁCH NELZE REZERVOVAT POBYT!
Po zaplacení 100 % CENY POBYTU + KAUCE 3000,- Kč za 1 objekt je nutné nám tuto skutečnost obratem sdělit, jinak je pobyt stále nabízen dalším zájemcům. ( Může nastat situace, že pobyt je prodán jinému zájemci, který hradí včas a Vám pošleme peníze zpět.. )
MÁME BEZHOTOVOSTNÍ PLATEBNÍ STYK

HRADÍ SE 100 % ceny POBYTU PŘEDEM + Kauce 3000,- Kč za 1 objekt na případné škody, rušení nočního klidu po 22 hodině a obecní poplatky. Z kauce se odečtou spotřebované energie. U Silvestrovského pobytu v chalupě je vzhledem k vyšší spotřebě energie kauce 6000,- Kč. Na Silvestra preferujeme pronájem jednotlivých budov zvlášť. Minimální délka pobytu na Silvestra 4 noce.

Bankovním převodem - FAKTURU VÁM VYSTAVÍME NA ZÁKLADĚ ZASLANÝCH FAKTURAČNÍCH ÚDAJŮ.

Číslo účtu : 2864425013/0800

ZRUŠENÍ POBYTU - STORNO POPLATKY ZA OBJEKT DO 6 OSOB
do 60 dní - 10% z předem stanovené ceny
59 - 40 dní - 30% z předem stanovené ceny
39 - 20 dní - 75% z předem stanovené ceny
19 - 0 dní - 100% z předem stanovené ceny

( 7-11 osoba v chalupě a 7-8 osoba v novostavbě při neodebrání pobytu dostává vždy 100% ZPĚT, na ni se storna nevztahují).

Voľné termíny

Poloha a okolie

Hodnotenia a recenzie: Chalupy Libošovice

Leto 2022 - Miroslav Hronek s rodinou
96 %
Plusy: Výborná poloha na výlety po Českém ráji. Velká zahrada, klid. Super kombinace koupací sud a bazén, lze využít i v horším počasí. Ideální pro rodiny s dětmi. Byli jsme velmi spokojeni.
Leto 2020 - george s rodinou
96 %
Plusy: Poloha, vybavení, soukromí, zázemí
Odpoveď majiteľa: Děkuji za pěkné hodnocení..
Leto 2020 - Šárka s rodinou
92 %
Plusy: V chalupě jsme byli moc spokojeni – jak s ubytováním, tak prostředím. Pan majitel je starostlivý a ochotný, i když možná poprvé v telefonu může působit trochu rázně – jen první zdání. Naprosto ideální místo k výletům do centra Českého ráje, klidné místo, ideální pro děti (velká, pěkně udržovaná zahrada, kde mohou řádit, sud s teplou vodou bezva v kombinaci s klasickým bazénem – denně jsme využívali. I druhá ubytovací chalupa na pozemku je v dostatečné vzdálenosti, udržuje soukromí obou objektů. V chalupě je vše potřebné, hodně prostoru. Rádi se sem opět vrátíme.
Odpoveď majiteľa: Děkuji za samou chválu a těším se na další návštěvu.

Podobné kategórie objektov

Podobné ubytovanie v okolí

100 %
10 hodnotení
12 osôb
4 spálne
vonkajší bazén
na samote
sauna
maznáčikovia vítaní
luxusné
Hľadáte miesto pre bezva dovču alebo napríklad len víkend s priateľmi. A čo toto?! Relax, ticho, čerstvý vzduch, príroda, prechádzky, výlety, odpočinok, úžasné večery a všetko priamo. Viac
100 %
48 hodnotení
18 osôb
4 spálne
pre deti
vonkajší bazén
na samote
kúpací sud
oplotený pozemok
Horúci sud s vírivkou a masážnymi tryskami, bazén, infrasauna, športové ihrisko priamo na záhrade, kryté sedenie, gril, ohnisko s kotlíkom _________________________________________.... Viac
99 %
7 hodnotení
32 osôb
10 spální
bezbariérový
krytý bazén
pri lese
sauna
maznáčikovia vítaní
Chalúpka Zlatý kľúč je pekne zariadený útulný domček, ktorý ponúka ubytovanie pre 2 až 10 osôb. Čo môžete očakávať: Vonkajšia terasa s výhľadom do záhrady: Užite si raňajky. Viac
100 %
6 hodnotení
22 osôb
6 spální
pre deti
vonkajší bazén
pri lese
vnútorný krb
luxusné
TOP lokalita - Aktívna dovolenka 2024. ŠTÝLOVÁ CHALUPA NA IDEÁLNOM MIESTE = pri lese + zároveň - mestom Turnov na dohľad. Komfortná nová štýlová chalupa na atraktívnom mieste =.... Viac
95 %
34 hodnotení
8 osôb
3 spálne
vonkajší bazén
vnútorný krb
oplotený pozemok
Sezónu v roku 2024 začíname prvý májový víkend. Rekreačný dom so solárne prihrievaným bazénom 3,6 x 5 m s nočným osvetlením, sa nachádza na návsi malej dediny oproti dvom.... Viac
100 %
6 hodnotení
6 osôb
2 spálne
pre deti
krytý bazén
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
luxusné
Kamenný apartmán je štýlové ubytovacie zariadenie v srdci Českého raja. Nachádza sa v pokojnej obci Libunec a poskytuje dostatok súkromia. Je štýlový, ale pritom ponúka moderné. Viac
100 %
10 hodnotení
10 osôb
3 spálne
pre deti
vonkajší bazén
vnútorný krb
oplotený pozemok
Vitajte v ubytovaní U Václava, útulnej a plne vybavenej novostavbe v Českom raji. Domček so záhradou sa nachádza na návsi v malebnej dedine Osek, v tesnom susedstve Sobotky,.... Viac
97 %
8 hodnotení
12 osôb
2 spálne
bezbariérový
pre deti
krytý bazén
pri lese
vnútorný krb
Chalupa v srdci Českého raja (celoročný prenájom) pre 12 osôb so zastrešeným, osvetleným a vyhrievaným bazénom (od mája do októbra), wifi internet, pre pokojnú dovolenku, vhodné... Viac
99 %
48 hodnotení
11 osôb
3 spálne
bezbariérový
na samote
sauna
maznáčikovia vítaní
luxusné
Chalupa (penzión) je umiestnený v úplnej oáze pokoja na okraji lesa a zelene v okrajovej časti Turnova 0,5 km pod najstarším hradom Českého raja - Valdštejnom. Napriek tomu dostupnosť.... Viac