Moje Chaloupka

objekt č. 11615
14 osôb
5 spální
39x hodnocení
bezbariérový
vonkajší bazén
pri potoku
pri lese
vnútorný krb
luxusné
oplotený pozemok
Zdieľať na
messenger
messenger
whatsapp
whatsapp
telegram
telegram

Popis

Prečo Moja Chalúpka?

Našou snahou je vám ponúknuť chalupu, na ktorej sa budete cítiť, ako keby bola vaša.

Moja Chalúpka je nadštandardná chalupa, ktorá sa nachádza na veľkom a upravenom pozemku, ktorý je úplne oplotený. Nájdete ju na okraji malej dedinky Žďár pri Nalžovských hôr v okrese Klatovy. Žďár je súčasťou mikroregiónu Plánicko, ktorý sa nachádza v Pošumaví a je tak ideálnou vstupnou bránou na spoznávanie krás Šumavy. Srdce Šumavy je tak na dosah.

Moja Chalúpka ponúka bezbariérové ​​ubytovanie. Všetky izby sú na prízemí a sú zariadené dreveným nábytkom na mieru.

Chalupa bola novo postavená za pomoci najmodernejších technológií. Napriek tomu si zachováva dušu vidieckeho stavania, ktorej dominantou je štýlová a priestranná izba s kachľovou pecou a pecou. Je celoročne vykurovaná tepelným čerpadlom pomocou podlahového kúrenia v celej obytnej časti, prídete teda do vyhriatej a voňavej chalupy.

Ponúka úplný pokoj a výhľad do okolitých lúk a lesov. Krajina nabáda k pešej aj cyklo turistike. Okolo pozemku vedie jedna z mnohých cyklotrás, ktorými je táto oblasť pretkaná.

Rešpektujeme vaše súkromie, a preto počas vášho pobytu nie je na chalupe nikto iný prítomný.

Ubytovanie

Spálne a izby

Hneď za vstupom do objektu je priestranná izba, ktorá združuje kuchynský kút, jedáleň a obývaciu izbu. Vedľa izbičky je špajza s väčšou chladničkou, mrazničkou a práčkou. Novo tu nájdete aj vinotéku.

Izba č. 1: Priestranná izba s veľkou 2 metre širokou manželskou posteľou, nočnými stolíkmi, komodou a šatníkovou skriňou. Možnosť prístelky či detskej postieľky na vyžiadanie.

Izba č. 2: Menšia izba s manželskou posteľou, nočnými stolíkmi, komodou a šatníkovou skriňou.

Izba č. 3: Menšia izba s manželskou posteľou, nočným stolíkom, komodou, rohovou a šatníkovou skriňou.

Izba č. 4: Priestranná izba s manželskou posteľou, nočnými stolíkmi, dvoma prístelkami, truhlou, komodou a šatníkovou skriňou.

Izba č. 5: Priestranná izba s manželskou posteľou, nočnými stolíkmi, dvoma jedno lôžkovými posteľami, truhlou, komodou a šatníkovou skriňou.

K dispozícii 2 postieľky a 4 prístelky.

Sociálne zariadenia

2 kúpeľne vybavené sprchovacím kútom, umývadlom, WC a elektrickým rebríkom. 1 samostatné WC s umývadlom, ľahko prístupné aj zvonku.

Vykurovanie

Chalupa je celý rok vykurovaná tepelným čerpadlom zeme - voda, celá obytná časť má podlahové vykurovanie. V spoločenskej miestnosti je možnosť prikúriť kanadskými kachľami.

Doprava, parkovanie

Až k chalupe vedie cesta 2.triedy. Priamo pred chalupou je miesto pre 4 autá.

Stravovanie

Vo izbe je kompletný kuchynský kút vybavený sklokeramickou doskou, teplovzdušnou rúrou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, automatickým kávovarom na zrnkovú kávu, umývačkou riadu a samozrejme dostatkom obvyklého riadu. Pri jedálenskom stole sa môže pohodlne najesť 8 ľudí. Vonkajšie zastrešené posedenie s grilom na drevo, na ktorom si opečiete aj špekáčiky.

Na chalupu je tiež možné si objednať nákup od šumavských farmárov s dodaním každý piatok, viac info na: https://sumavaprodukt. regionalnišpeciality. sk/.

Výlety, atrakcie, zábava

Nehnuteľnosť poskytuje dostatok vyžitia aj napriek nepriazni počasia ako pre dospelých, tak aj deti. Satelitná televízia + Netflix, Internet cez WiFi k dispozícii zadarmo. V spoločenskej miestnosti: Basketbalový kôš, pingpong, air - hockey, šípky, bránky na hokej vrátane hokejok a loptičiek, odrážadlá, trojkolky a stojan na bicykle. V obytnej časti: stolný futbal, spoločenské hry, hračky a stavebnice pre malých i väčších chalupárov. Pri chalupe je vonkajší bazén 3 x 6 m vyhrievaný tepelným čerpadlom, v prevádzke je od konca apríla do konca októbra - v závislosti od počasia. Bazén má podchádzajúce zastrešenie o veľkosti 5 x 10 m. Novo sme chalupu dovybavili aj vonkajšie Softub vírivkou, ktorá je umiestnená pod zastrešením pri bazéne. Vírivka je v prevádzke cca od októbra do apríla. Na chalupe je tiež možnosť si objednať masáž (šija, chrbta či celého tela). Od jari 2021 máme aj vonkajšie detské ihrisko s tobogánom, šmykľavkou, tromi hojdačkami, lezeckou stenou a ďalšími prvkami. Pre menšie deti domček s malou šmykľavkou a pieskovisko.

Výlety, atrakcie, zábava

[Zrúcanina hradu Ballymote - Nalžovské Hory*https://www. kadeznudy. sk/aktivity/umel - zricenina - ballymotte]

[Pútnický kostol v Nicove*https://www. kadeznudy. sk/aktivity/pútni - kostol - v - nicove]

[Múzeum Františka Křižíka - život a dielo českého vynálezcu*https://www. kadeznudy. sk/aktivity/múzeum - frantiska - kríza]

[Aquapark Horažďovice*http: //bazen. horazdovice. sk/]

[Ski areál Kocúrov*https: //www. skikocúrov. sk/]

[Ski areál Kašperskej Hory*http: //www. skikasperky. sk/]

[Ski areál Nezdice*https: //skinezdice. sk/]

[Ski klub Javorník*http: //www. javorník. sk/lyzovanie. php]

[Mesto Klatovy - Katakomby, Čierna a Biela veža*https: //www. kadeznudy. sk/kam - pôjdete/sumava/sumava/klatovy]

[Štátny hrad Švihov*https: //www. hrad - svihov. sk/sk]

[Reštaurácia Angus steakhouse Sebesuky*https: //www. angusfarm. sk/]

[Zámok Zelená Hora z Čiernych barónov*http: //www. zelenahora. sk/sk/]

[Mesto Nepomuk*https: //www. kadeznudy. sk/kam - pôjdete/plzeňsko - a - cesky - les/plzeňsko/nepomuk].

Vybavenie chalupy

Všeobecne

 • zákaz domácich zvierat
 • wifi, internet
 • nefajčiarsky objekt
 • spoločenská miestnosť
 • detská postieľka k dispozícii
 • bezbariérové ubytovanie

Okolie

 • oplotené
 • s parkovaním
 • so záhradou
 • trávnatá plocha
 • pri potoku
 • pri lese

Možnosti zábavy

 • cykloturistika

Vnútorné vybavenie

 • krb / krbové kachle
 • televízia
 • satelitný príjem
 • rýchlovarná kanvica
 • mikrovlnná rúra
 • chladnička
 • umývačka riadu
 • práčka
 • sprchovací kút

Vonkajšie vybavenie

 • terasa
 • bazén
 • vírivka
 • záhradný nábytok
 • gril
 • pieskovisko
 • hojdačka alebo iné detské hry
 • preliezky

Cenník ubytovania

Letní sezóna: 1.5. - 30.9.
Zimní sezóna: 1.10. - 30.4.
Letná sezóna
52 000 Kč za celý objekt / týždeň
Letná sezóna
21 000 Kč za celý objekt / víkend
Zimná sezóna
44 000 Kč za celý objekt / týždeň
Zimná sezóna
18 000 Kč za celý objekt / víkend
Vianoce
34 600 Kč za celý objekt
4 noci / 14 osob, Při vánočním pobytu je za každé neobsazené lůžko sleva 500,- Kč včetně přistýlek (14 lůžek) například při 4 členné rodině sleva 5.000,- Kč za tento pobyt.
Silvester
37 000 Kč za celý objekt
4 noci / 14 osob, Při silvestrovském pobytu je za každé neobsazené lůžko sleva 500,- Kč včetně přistýlek (14 lůžek) například při 4 členné rodině sleva 5.000,- Kč za tento pobyt.
Veľká noc
31 000 Kč za celý objekt
za 14 osob / 4 noci, Při velikonočním pobytu je za každé neobsazené lůžko sleva 500,- Kč včetně přistýlek (14 lůžek) například při 4 členné rodině sleva 5.000,- Kč za tento pobyt.

Prevádzka, poplatky, ceny

Týdenní pobyt: od soboty 15:00 do soboty 10:00
Víkendový pobyt: od pátku 15:00 do neděle 15:00 je možný pouze jen v inzerovaných termínech

Při týdenním pobytu je za každé neobsazené lůžko sleva 1.000,- Kč včetně přistýlek (14 lůžek) například při 4 členné rodině sleva 10.000,- Kč na týden.
Při víkendovém pobytu je za každé neobsazené lůžko sleva 500,- Kč včetně přistýlek (14 lůžek) například při 4 členné rodině sleva 5.000,- Kč na víkend.
V ceně pobytu: palivové dříví, spotřebovaná elektřina, lůžkoviny, ručníky, osušky, toaletní papír, mýdlo na ruce, dezinfekce, mycí prostředky v kuchyni, utěrky, úklid

Po potvrzení rezervace je tato platná maximálně 5 pracovních dnů. Do této doby je nutné na účet provozovatele převést 50% z ceny uvedené v potvrzení rezervace. Doplatek je nutné uhradit na účet provozovatele nejdéle do 7 dnů před termínem ubytování.
Storno poplatky účtujeme pouze v případě zrušení klientem méně jak 30 dní před termínem ubytování ve výši 25% z celkové ceny ubytování uvedené v potvrzení rezervace.
Na začátku pobytu klient uhradí vratnou kauci ve výši 5.000,- Kč. Kauce je vratná při závěrečném předání.

Voľné termíny

Poloha a okolie

Hodnotenia a recenzie: Moje Chaloupka

Zima 2024 s viacerými rodinami
100 %
Plusy: Můžu vřele doporučit. Paní majitelka je velmi sympatická a ochotná. Ubytování je čisté a skvěle vybavené. Pobyt jsme si moc užili a ještě jsme si ho více zpříjemnili vycházkou s oslíky z Těchonic. Moc děkujeme.
Zima 2023 so skupinou priateľov
90 %
Plusy: V objektu jsme prožili radostné vánoce a byli jsme velmi spokojeni. Je vybudovaný podle promyšleného konceptu a skvěle vybavený pro návštěvníky všech generací a temperamentů a je vhodný pro všechny roční doby a druhy počasí. Je výborně udržovaný a je vidět, že návštěvníci péči majitele respektují a váží si toho. Kdo hledá nenápadné klidné místo na dohled od Šumavy a daleko od davů středisek turistického průmyslu, je zde na správné adrese. Nudit se tu ale určitě nebude
Leto 2023 - Věra s viacerými rodinami
100 %
Plusy: CHaloupka krásná,čistá příjemné bydlení a moc pohodlná,konečně jsme se pořádně vyspali.Příjemné jednání s paní majitelkou.Herna skvěle vybavená,děti si ji opravdu užili i s bazénem a nejen děti .Okolí úžasné,každému doporučuji.Děkujeme za všechno a rádi se budeme vracet.Věra s rodinou

Podobné kategórie objektov

Podobné ubytovanie v okolí

98 %
43 hodnotení
4 osoby
2 spálne
v lese
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
oplotený pozemok
Chalupa je na samote, obklopená krásnou prírodou. Pokiaľ chcete zažiť ničím nerušný pokoj, toto je to pravé miesto pre Vás. Raj pre hubárov. Samozrejmosťou je plne vybavená kuchyňa. Viac
96 %
36 hodnotení
51 osôb
20 spální
vonkajší bazén
v lese
sauna
maznáčikovia vítaní
raňajky
Chatová osada - rodinný areál Nad Rybníkom leží na kopci nad Hnačovským rybníkom, ktorý je so svojim okolím jednou z najpopulárnejších rekreačných oblastí juhozápadných Čiech. Viac
100 %
7 hodnotení
8 osôb
4 spálne
pre deti
vonkajší bazén
vírivka
oplotený pozemok
Ponúkam prenájom chalupy na krásnom mieste, na okraji "Prírodného parku Budeticko". Chalupa sa nachádza v Plzenskom kraji, v bývalom okrese Klatovy, asi 10 km od miest. Viac
5 osôb
2 spálne
pre deti
na samote
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
oplotený pozemok
Novo zrekonštruovaná chalupa na konci obce na veľmi pokojnom mieste v Pošumaví. Možnosť relaxu aj aktívneho pobytu. V blízkosti lesy, možnosti cyklovyjazdiek, športové areály. Viac
4 osoby
2 spálne
pre deti
vonkajší bazén
pri potoku
vnútorný krb
oplotený pozemok
Záhoří u Nepomuka (kraj Plzeňský, okres Plzeň - jih). Záhoří je vzdáleno cca 38 km od hranice města Plzeň, 5 km od hlavní silnice vedoucí ve směru na České Budějovice. Pod... Viac
6 osôb
3 spálne
pre deti
pri lese
vnútorný krb
oplotený pozemok
Chalupa Tonička je dvoupodlažní, komfortně vybavený objekt v Pošumaví, s velkou zatravněnou zahradou, umístěný na okraji malebné vesnice nedaleko krásného lesa. V přízemí... Viac
100 %
3 hodnotení
6 osôb
2 spálne
bezbariérový
pre deti
vonkajší bazén
vnútorný krb
oplotený pozemok
Chalupa sa nachádza v pokojnej časti vidieckeho mestečka Nalžovských Hôr (predtým Strieborných Hôr) v juhozápadných Čechách, kraji rybníkov, hradov a zámkov a zároveň v tesnej blízkosti. Viac
5 osôb
1 spálňa
pri potoku
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
oplotený pozemok
Chata se nachází ve velmi klidné vesničce zvané Vítkovice, přibližně 11 km od města Klatovy. Ubytování je vhodné pro ty z Vás, co očekávají klidné ubytování v srdci přírody... Viac
9 osôb
4 spálne
pre deti
pri lese
vnútorný krb
oplotený pozemok
Pohodlná zrekonštruovaná chalupa pre 8 až 9 osôb nachádzajúce sa na kraji malej dedinky pri lese. Miesto je ideálnym východiskovým bodom k vychádzkam do prírody, cykloturistike a výletom. Viac