Selský Dvůr

objekt č. 04013
16 osôb
5 ložnic
16x hodnocení
pre deti
maznáčikovia vítaní
luxusné
oplotený pozemok
Zdieľať na
messenger
messenger
whatsapp
whatsapp
telegram
telegram

Popis

Sme malebným miestom v srdci Hané, kde sa spája pokojná atmosféra minulosti s moderným pohodlím. Naše apartmány vám ponúkajú úžasné zážitky pre pracovné pobyty aj dovolenku. Sme radi, že môžeme privítať rodiny s deťmi, nadšených cyklistov a všetkých, ktorí túžia po spojení s prírodou a zvieratami.

Náš statok ponúka štýlové ubytovanie v budove A a bezbariérové ​​ubytovanie v budove B. Pre milovníkov pokojných chvíľok a súkromia máme terasy s grilom, kde môžete relaxovať. Stavanie je plné rôznych druhov pernatých zvierat a deti sa môžu zapojiť do kŕmenia a zbierania vajíčok. Vítaní sú aj Vaši domáci miláčikov.

Sme hrdí na rozhodnutie, ktoré nás vedie cestou sociálneho podnikania. Čo je vlastne sociálne podnikanie? Je to inovatívny prístup, ktorý spája podnikanie so silným dopadom pre spoločnosť. Ide o spôsob, akým môžeme prinášať udržateľné riešenie pre aktuálne spoločenské problémy. A my sme si tento smer zvolili s pevným presvedčením.

Rezerváciou u nás aktívne prispievate k podpore pracovných príležitostí pre osoby zdravotne znevýhodnené a ťažko uplatniteľné na trhu práce. Sú to práve ony, ktorí sa starajú o naše milované zvieratá, pripravujú pre Vás útulné ubytovanie a starajú sa o krásne okolie Sedliackeho Dvora. Vaša rezervácia má pre nás hlbší význam a my sme za ňu nesmierne vďační.

Ubytovanie

Spálne a izby

Budova A ponúka zážitkové ubytovanie s nasledujúcim rozvrhnutím:

Dve dvojlôžkové izby, z ktorých každá má možnosť pridania jednej prístelky vo forme matraca

Jedna rodinná izba so šiestimi posteľami, s možnosťou pridania troch prísteliek vo forme matracov

Detská postieľka pre najmenších hostí

Herňa pre deti vybavená šachovým stolom pre dospelých

Priestranná obývacia izba, kde je možnosť prístelky na pohovke

Plne vybavená kuchyňa pre vlastné stravovanie

Kúpeľňa s toaletou

Samostatná toaleta na poschodí

Ubytovanie v budove B je ideálne nielen pre firmy a zamestnancov, ale aj pre handicapovaných:

Dvojlôžková izba

Trojlôžková izba

Obývacia izba s posteľou a možnosťou dvoch prísteliek na gauči

Kuchynka pre vlastné stravovanie.

Technická miestnosť vybavená práčkou

Kúpeľňa s toaletou

K obom budovám patrí terasa s grilom a prístavok pre bicykle.

Sociálne zariadenia

Budova A - toaleta na poschodí, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou na prízemí

Budova B - kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, technická miestnosť s práčkou.

Vykurovanie

Objekt je vykurovaný plynovým kotlom.

Budova A - na prízemí je podlahové kúrenie, na poschodí radiátory.

Budova B - kúpeľňa, kuchyňa, chodbička - podlahové kúrenie, v izbách radiátory.

Doprava, parkovanie

Objekt je dostupný s asfaltovej cesty a parkovanie je možné pred objektom a po dohovore aj na dvore.

Stravovanie

Naša kuchyňa je plne vybavená, takže si môžete sami pripravovať jedlo. Pokiaľ by ste radšej nevarili, je v blízkosti obchod vzdialený približne 500 metrov. Na stole v kuchyni nájdete aj letáky od miestnych a okolitých reštaurácií, ktoré ponúkajú možnosť dovozu jedla.

Výlety, atrakcie, zábava

Budova A:

V každej izbe a obývacej izbe je televízia. Kuchyňa je vybavená mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a sklokeramickým sporákom. Kúpeľňa obsahuje práčku a fén.

Budova B:

Televízia je v obývacej izbe. Kuchyňa má sporák s rúrou, mikrovlnnou rúrou a varnou kanvicou. Technická miestnosť obsahuje práčku.

V celom objekte je dostupné WiFi..

Výlety, atrakcie, zábava

Zmrzlinárstvo v obci Štarnov na trase cyklotrasy Hviezdna. Príďte ochutnať výbornú točenú zmrzlinu, pečené kolená, hamburgery. Sezóna zmrzliny väčšinou začína v apríli a končí v septembri. Po až Pi 13: 00 až 18: 30,So až Nie 10: 00 až 19: 00.

CHKO Litovelské Pomoraví sa nachádza na severe strednej Moravy medzi mestami Olomouc a Mohelnice, pričom priamo prechádza mestom Litovel. Správa CHKO sídli v Litovli. Vyhlásená bola roku 1990 najmä z dôvodu ochrany prirodzeného meandrujúceho toku rieky Moravy a neho nadväzujúceho komplexu lužných lesov. Rozloha 94 km2.Založené 15.novembra 1990.

Expozícia času je špecifické múzeum, ktoré vzniklo v roku 2011 v bývalom dome osvety v Šternberku na ulici ČSA čp. 19. Expozícia ponúka návštevníkom nevšedný pohľad na čas a jeho meranie od vesmírneho vzniku času až po atómové hodiny. Expozícia je zostavená z 250 exponátov.

Dúbravský dvor: Na našej farme sa všetko točí okolo kráv. Počnúc hospodárením na 190ha pôdy, kde hnojíme, oráme, sejeme a potom zberáme úrodu, ktorú zbaští naše stádočko.

Arborétum Makču Pikču Paseka: Arborétum na úpätí nízkeho Jeseníka - nádhera pretkaná tvrdou prácou, zbierka cez 4.000 druhov trvaliek a skalničiek, od apríla do októbra stále v kvete.

Hanácke skanzen v Príkazoch: Hanácke múzeum v prírode je súčasťou Národného múzea v prírode v Českej republike. Organizuje zbierku nehnuteľných aj hnuteľných dokladov k dejinám ľudovej kultúry, spravuje zbierkové predmety národopisného charakteru a v dedinskej pamiatkovej rezervácii situované objekty ľudovej architektúry, dokumentuje ľudovú kultúru.

Mladečské jaskyne: Mladečské jaskyne sú rozsiahle podzemné priestory v devonských vápencoch, ktoré sa nachádzajú prevažne pod vrchom Třesín pri obci Mladeč v okrese Olomouc v Chránenej krajinnej oblasti Litovelské Pomoraví. K znovuobjaveniu jaskýň došlo v 19. storočí. Otváracia doba 1.4 až 30.9.

ZOO Olomouc: Zoologická záhrada Olomouc bola pre verejnosť otvorená v roku 1956. Na ploche 42,5 ha chová na 1861 kusov zvierat v 354 druhoch. Rozprestiera sa v lesoch v podhorí Nízkeho Jeseníka, v blízkosti krajského mesta Olomouc, v jeho miestnej časti - Svätom Kopečku a je ľahko dostupná MHD.

Múzeum Olomouckých tvarôžkov: Múzeum Olomouckých tvarôžkov A. W. v Lošticiach bolo otvorené v reštaurovaných priestoroch meštianskeho domu v roku 2014. Moderne poňatá expozícia ponúka históriu Olomouckých tvarôžkov, ktoré sa dnes vyrábajú už len v Lošticiach. Originálny a obľúbený syr tu spoznáte od prvopočiatkov jeho výroby až do súčasnosti. Veľký príbeh o histórii tvarôžkov začína prvými zmienkami a fotografiami. Rozpráva ďalej o rode Wesselsovcov, teda o zakladateľoch tvarôžkovej výroby v Lošticiach. Pokračuje popisom premien výroby od ručnej po dnešnú strojnú. Na druhom poschodí múzea je umiestnené „retro kino“, kde si môžete pozrieť filmy o výrobe a histórii tvarôžkov. Nasleduje miestnosť, kde je umiestnený pôvodný formovací stroj a kúpací kôš s nádobou na omývanie tvarôžkov z 20. storočia. V neposlednom rade navštívite miestnosť, ktorá je venovaná súčasnej výrobe. Doba prehliadky trvá podľa záujmu okolo jednej hodiny a je zakončená vstupom do priestorov podnikovej predajne, kde si každý môže zakúpiť voňavú lahôdku.

V okolí je množstvo ďalších zaujímavých miest.

Vybavenie penziónu

Všeobecne

 • domáci maznáčik povolený
 • wifi, internet
 • nefajčiarsky objekt
 • spoločenská miestnosť
 • detská postieľka k dispozícii
 • vlastník v budove alebo jej časti

Okolie

 • oplotené
 • s parkovaním
 • trávnatá plocha

Možnosti zábavy

 • cykloturistika
 • tenisové kurty
 • rybárčenie
 • ihrisko

Vnútorné vybavenie

 • televízia
 • rýchlovarná kanvica
 • mikrovlnná rúra
 • chladnička
 • práčka
 • sprchovací kút

Vonkajšie vybavenie

 • terasa
 • záhradný nábytok
 • gril
 • trampolína

Cenník ubytovania

Letná sezóna
500 Kč za osobu / noc
Letná sezóna
1 200 Kč za osobu / víkend
Zimná sezóna
500 Kč za osobu / noc
Zimná sezóna
1 200 Kč za osobu / víkend
Mimo sezónu
500 Kč za osobu / noc
Mimo sezónu
1 200 Kč za osobu / víkend
Vianoce
600 Kč za celý objekt
cena je za 1noc. Minimální počet je 3 noci. Preferujeme rodiny s dětmi a seniory, Objekt se vrací uklizený. Ceny jsou včetně lůžkovin, ručníků, čistících prostředků, toaletních potřeb, energií, wifi, parkování a plynu do grilu.
Silvester
6 500 Kč za celý objekt
cena za 1 noc, pro max. 10 osob. Minimální počet nocí 4. Preferujeme rodiny s dětmi a seniory, Objekt se vrací uklizený. Ceny jsou včetně lůžkovin, ručníků, čistících prostředků, toaletních potřeb, energií, wifi, parkování a plynu do grilu.
Veľká noc
600 Kč za celý objekt
cena je za 1 noc. Minimální počet je 3 noci. Preferujeme rodiny s dětmi a seniory, Objekt se vrací uklizený. Ceny jsou včetně lůžkovin, ručníků, čistících prostředků, toaletních potřeb, energií, wifi, parkování a plynu do grilu.
Jarné prázdniny
600 Kč za celý objekt
cena je za 1 noc. Minimální počet je 3 noci. Preferujeme rodiny s dětmi a seniory, Objekt se vrací uklizený. Ceny jsou včetně lůžkovin, ručníků, čistících prostředků, toaletních potřeb, energií, wifi, parkování a plynu do grilu.

Prevádzka, poplatky, ceny

Objekt sa vracia uprataný.
Ceny sú vrátane lôžkovín a uterákov, utierky, parkovania, wifi, všetkej energie, čaju, kávy, toaletné potreby, hygienické potreby, prístrešok na bicykle, kočíky, plynu do grilu.

Deti do 3 rokov ZADARMO, bez nároku na posteľ.
Cena za neobsadenú posteľ je 200Kč/noc.
Cena za zviera na noc 200Kč.
PONÚKAME UBYTOVANIE PRE FIRMY cena je od 350,-/noc, podľa počtu pracovníkov a dĺžky pobytu, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Minimálny počet nocí 2, pokiaľ máte záujem o jednu noc je toto možné, ale s príplatkom 30%.
Check-in je možný od 14:00 do 20,00 hod.
Check-out je do 10:00 hod.

Pre väčšiu skupinu je možné prenajať celý objekt teda budovu A aj budovu B, rezervácia je nutná s predstihom.

Voľné termíny

Poloha a okolie

Hodnotenia a recenzie: Selský Dvůr

Jeseň 2023 s viacerými rodinami
98 %
Jeseň 2023 - Kateřina Reichlová s viacerými rodinami
100 %
Plusy: Selský dvůr jsme navštívili s klienty naší služby. Prostředí bylo krásné a poklidné. Ocenili jsme zejména rozsáhlost a členitost objektu, jelikož si každý mohl najít své klidné místo. Oplocená zahrada s vybavením byla pro nás velkým přínosem. Gril byl vhodný pro přípravu venkovní večeře, která podtrhla atmosféru na pobytu. Paní majitelka byla ochotná a pružně reagovala na naše potřeby. Byli jsme moc spokojení, ještě jednou moc děkujeme!
Leto 2023 s rodinou
94 %

Podobné kategórie objektov

Podobné ubytovanie v okolí

Ubytování Dolany
5 osôb
2 ložnice
pre deti
pri potoku
maznáčikovia vítaní
luxusné
oplotený pozemok
Celý apartmán je nově vybaven, laděn ve světlých barvách. Jedná se o prostorné, slunné a klidné ubytování s výhledem do přírody. Apartmán se nachází 300m od lesa a zříceniny... Viac
Svatý Kopeček na dohled
98 %
7 hodnotení
12 osôb
3 ložnice
pre deti
pri lese
oplotený pozemok
MOŽNOSŤ DLHODOBÉHO PRENÁJMU, OD 250,- /OS. /NOC. Cenovo dostupné, pritom komfortné ubytovanie s dostatkom súkromia, to je Apartmán OLOMOUC - SAMOTIŠKY, v novopostavenom.... Viac
Apartmán Bělkovice-Lašťany
4 osoby
2 ložnice
bezbariérový
pre deti
vnútorný bazén
pri potoku
oplotený pozemok
Ubytování v klidném prostředí rodinného domu, samostatný vchod do apartmánu, venkovní posezení vnitřní vyhřívaná bazén s protiproudem a slanou vodou, teplota 30 stupňů. Možnost... Viac
Chata k pronajmutí Bělkovice
58 %
3 hodnotení
6 osôb
2 ložnice
pre deti
pri potoku
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
oplotený pozemok
Pekná chata (s príslušenstvom) ako z rozprávky, uprostred lesov a ostatných chát v blízkosti potoka a cyklotrás. Ideálne pre rodinu s deťmi.. Zariadená vrátane televízie. Pripravené.... Viac
Zahradní dům
14 osôb
5 ložnic
pre deti
vonkajší bazén
vnútorný krb
oplotený pozemok
Nabízíme levné ubytování v okolí Olomouce. Přichystali jsme pro Vás příjemné apartmány v klidném prostředí rodinného domu v blízkosti od centra Olomouce. Ubytování je vhodné... Viac
Chalupa Pohořany 61
5 osôb
1 ložnice
pre deti
vírivka
oplotený pozemok
Máme stále volné podzimní víkendové termíny! Na konkrétní termíny se můžete podívat do kalendáře. Zrekonstruovaná chalupa s nově vybudovaným podkrovním apartmánem se nachází... Viac
Jirkův Apartmán
11 osôb
6 ložnic
pre deti
maznáčikovia vítaní
oplotený pozemok
Velký a Malý Apartmán se nachází v RD, v klidném prostředí vesnice Bohuňovice. Apartmán OSB je v zahradě rodinného domu. Celkově se jedná se o ideální místo pro cyklisty.... Viac
Celkový pohled z příjezdové cesty
7 osôb
1 ložnice
pre deti
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
oplotený pozemok
Dvoupodlažní jednoduchá dřevěná chatka, umístěná v částečně oplocené, udržované zahradě s ovocnými stromy. V přízemí společný prostor s rozkládací rohovou sedačkou, prosklenými... Viac
100 %
3 hodnotení
7 osôb
1 ložnice
pre deti
na samote
Do 20.prosince cena za týden 5000,nebo 4 týdny za 15000 Kč. Klidné ubytování v chatě v podhůří Jeseníků, s vlastní zahradou, WiFi internetem, potůčkem, výhledem do okolí,... Viac