Wellness roubenka

objekt č. 03317
15 osôb
5 spální
21x hodnocení
vonkajší bazén
na samote
pri lese
sauna
vnútorný krb
vonkajší krb
maznáčikovia vítaní
luxusné
oplotený pozemok
Zdieľať na
messenger
messenger
whatsapp
whatsapp
telegram
telegram

Popis

Welness Roubenka Svratouch ležiaca v samom srdci Ždarských Vrchov na okraji obce Svratouch.

Chalupa sa je postavená na vlastnom oplotenom pozemku o rozlohe 1200m², v roku 2018 prešla kompletnou rekonštrukciou a ponúka ubytovanie pre 15 osôb v 5 nepriechodných izbách. V roubence nájdete všetko pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky v srdci Vysočiny (WIFI je v celom objekte).

Srdcom našej chalupy je veľká spoločenská miestnosť s pecou na ktorej je možnosť spať na pravých ovčích kožách ďalej v nej nájdete pohodlnú koženú sedaciu súpravu, stôl pre 12 osôb, veľkoplošnú LCD tv (prepojenie káblom HDMI k dispozícii), bluetooth audio systém a mnoho ďalšieho. Spoločenská miestnosť má priamy vstup na krytú terasu a zároveň je prepojená s kuchyňou v ktorej nájdete Všetko čo budete potrebovať.

V chalupe sú dve samostatné toalety, veľká kúpeľňa kde je aj bidet.

Na veľkej oplotené záhrade na Vás čaká dostatok priestoru pre zábavu, pre najmenších máme pripravenú hojdačku, veľkú trampolínu, preliezky, domček a mnoho ďalšieho. Ďalej je na záhrade bazén o veľkosti 6x3 metre so slanou vodou, sudová sauna s pecou na drevo s panorama oknom, Hydromasážna vírivá vaňa pre 5 osôb RELAXNAMAX so systémom BALBOA s ozónovou terapiou, terapiou microsilk s možnosťou voľby teplôt až do 40 stupňov, blueto audio systémom a svetelnou terapiou. sedenie pre 15 osôb pod zatienenou pergolou, relaxačné lehátka, veľké ohnisko na opekanie burtov, záhradná kuchyňa s plynovým grilom s ihlou a motorčekom na opekanie prasiatka (max 10kg. ) či kurčiat atď.

Ubytovanie

Spálne a izby

Chalupa ponúka 5 samostatných nepriechodných izieb. Na prízemí sa nachádza jedna izba hneď pri vstupe a je v podstate bezbariérová a má 3 samostatné postele (možnosť spojiť).

V podkroví chalupy sú ďalšie 4 izby každý s 3 lôžkami. V každej izbe je priestranná šatníková skriňa, nočný stolík, lampička, zrkadlo atď. V podkroví je novo zábradlie.

Sociálne zariadenia

V chalupe sú dve samostatné toalety, jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom, veľké dvojumývadlo a bidet. V kúpeľni práčka a sušička.

Vykurovanie

O vykurovanie sa stará nový kondenzačný kotol s priestorovým WiFi termostatom, zároveň je možnosť si zakúriť v krbe.

Doprava, parkovanie

Parkovanie na vlastnom spevnenom pozemku až pre 8 vozidiel, v blízkom okolí takmer neobmedzene.

Stravovanie

V obci sú dve reštaurácie, občerstvenie pri rybníku, ďalšie možnosti sú v meste Svratka atď...

Výlety, atrakcie, zábava

Chalupa je vybavená novým moderným nábytkom, v posteliach sú nové matrace, kuchyňa je vybavená 2ks priestrannou chladničkou, umývačkou, mikrovlnnou rúrou, toasterom, mixérom a všetkým potrebným riadom. V kuchyni je kávovar nespresso (nezabudnite si vziať kapsule). K dispozícii, je tiež práčka, sušiča, žehlička, fén atď.

O zábavu sa stará LCD samsung a audio systém od LG. Na záhrade - trampolína, hojdačka, vlastný bazén 3,6 m, sudová sauna na drevo s panoramatickým oknom, ohnisko, gril, sedenie, Výrivá vaňa, Celá záhrada je oplotená novým 1,8 metra vysokým plotom a poskytuje absolútne súkromie.

v celom objekte je WiFi zadarmo.

Novo sme pre klientov pripravili siet na beach volejbal na záhradu, petangue a šípky.

Novinka - Hydromasážna vírivá vaňa pre 5 osôb RELAXNAMAX so systémom BALBOA s ozónovou terapiou, terapiou microsilk s možnosťou voľby teplôt až do 40 stupňov, bluetooth podvodným audio systémom a svetelnou terapiou.

Novo k dispozícii: výčapné zariadenie LINDR na pivo s kompresorom a narážačom tipo bajonet.

- futbal, šípky, sieť na volejbal.

Výlety, atrakcie, zábava

Novo sme pre klientov pripravili siet na beach volejbal na záhradu, petangue a šípky.

Pre našich klientov sme pripravili možnosť zapožičania 4 kolky LINHAI.

Linhai M565L EFi EPS 4x4 dlhá čierna

Viac sily, viac výkonu, vyššia rýchlosť a množstvo technických vylepšení prináša Linhai M565 LT EPS s úplne novým silnejším motorom a posilňovačom riadenia. Nové alu kolesá ešte viac podčiarkujú atraktivitu stroja, kompletne prepracovaný digitálny displej zobrazuje informácie čitateľnejšie a prehľadnejšie. Radiaca páka teraz padne ešte lepšie do ruky a umožňuje presnejšie radenie. Vyššia svetlá výška výrazne zlepšuje priechodnosť ťažkým terénom. Predĺžený rázvor a elektricky ovládaný pohon 2x4/4x4 s elektrickou uzávierkou diferenciálu si poradia aj s drsným terénom. Spolujazdec ocenia nové pohodlné zadné madlá. S elektrickým posilňovačom riadenia, výbornou ovládateľnosťou, vysokou úžitkovou hodnotou a vyhlásenou odolnosťou sa Linhai M565 LT EPS radí medzi top favoritov strednej triedy.

Nutný RP skupiny B. Cena požičovného: Nutná predchádzajúca rezervácia. Požičiava sa s plnou nádržou a vracia taktiež.

Deň 5000, - Sk

Víkend 9800,- Kč

Záloha 35000, - Sk

Ďalej ponúkame prenájom Elektrobicykl CRUSIS –

V ponuke Pánske, dámske a dve detské. Kolesá sú pripravené av skvelom technickom stave.

Podmienky požičania:

1) Vybraný model si zarezervujte na našom e - maile alebo telefóne.

2) Pri zapožičaní je nutné predložiť platný osobný doklad s fotografiou. Nájomca môže byť iba osoba staršia ako 18 rokov, ktorá je plne spôsobilá na právne úkony.

3) Nasleduje podpísanie zmluvy o prenájme a zložení vratnej kaucie vo výške 50% predajnej ceny bicykla.

4) Nájomca je povinný overiť si technický stav vypožičaného predmetu pred podpisom zmluvy a úhradou výpožičky.

5) Právo používať zapožičané elektrobicykle má iba osoba uvedená v zmluve o prenájme.

6) Po podpise zmluvy preberá nájomca všetku zodpovednosť za vypožičaný predmet až do doby vrátenia predmetu prenajímateľovi.

7) Jazda na elektrobicykli je na vlastné nebezpečenstvo. Prenajímateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za škody spôsobené nájomcom ním zapožičaným predmetom. Nájomca je povinný pri používaní elektrobicykla dodržiavať platné právne predpisy a riadiť sa nimi. Ani za prípadné následky z porušenia povinností nenesie prenajímateľ zodpovednosť.

8) Pri nedodržaní termínu vrátenia požičanej veci je nájomca povinný zaplatiť dlžné nájomné za obdobie, ktoré presiahlo pôvodnú dobu prenájmu.

9) Pri strate či odcudzení vypožičaných vecí uhradí nájomca bezodkladne prenajímateľovi cenu elektrobicykla uvedenú v zmluve.

10) V prípade poškodenia zapožičaného elektrobicykla má prenajímateľ právo použiť zálohu na úhradu vzniknutej škody. 11) Elektrobicykel musí byť vrátený prenajímateľovi v čistom stave. V prípade vrátenia znečisteného kolesa je účtovaný poplatok za vyčistenie 500 Kč.

12) Nájomca úplne a bez výhrad súhlasí so zmluvnými podmienkami pre zapožičané elektrobicykle. Pripája svoj podpis a dátum.

Cena na prenájom:

700 Kč / deň

1600 Kč / 3 dni

3000 Sk / týždeň

500 Kč / každý ďalší deň

Chalupa leží v samom srdci Vysočiny a je ideálnou základňou pre pešiu turistiku alebo cykloturistiku. Celé okolie je doslova prešpikované značenými turistickými trasami a cyklotrasami. V neďalekom okolí sú zaujímavé skalné útvary Skamenený zámok, Štyri palice, Drôtenníky, Malínska skala, Deväť skál, Prales na Žákovej hore.

Pre deti je neďaleko od chalupy Rozprávková dedinka a približne 12 km od Svratky Peklo Čertovina, kde je v piatich poschodiach až 12m pod zemou urobené peklo. Je to európsky unikát s animovaným programom pre deti. V objekte pekla je aj reštaurácia.

Pre výlety na bicykloch alebo autom možno odporučiť návštevu Santiniho kostola na Zelenej hore v Žďári nad Sázavou, Múzeum knihy v zámku grófa Kinského tiež v Žďári nad Sázavou alebo sklárne v Škrdloviciach. Rovnako odporúčame návštevu Poličky, starobylého mesta, ktoré je rodiskom Bohuslava Martinov, alebo návštevu Litomyšle, kde je zámok s unikátnymi grafitmi, Hrad Pernštejn a Skansen Veselý Kopec pri Hlinsku.

Na kúpanie je možné zájsť k Pilskej nádrži, Milovskému rybníku, rybníku Veľké Dářko alebo Dalešickej priehrade, kde je možnosť vyjsť si na parníku. Bližšie informácie a mapky je možné získať v Infocentre v hoteli Mánes vo Svratke.

V letnom období je pri chalupe inštalovaná trampolína. Na osvieženie je tu záhradná sprcha a detský nafukovací bazén.

Milovníci bežiek uvítajú desiatky kilometrov upravených lyžiarskych tratí, ktoré poskytujú možnosti celodenných výletov v krásnej prírode Žďárských vrchov. Veľa ich kilometrov je strojovo upravených miestnymi lyžiarskymi klubmi. Cca 300 m od chalupy je zjazdovka s lyžiarskym vlekom, detským lanovým vlekom, požičovňou lyží a snowboardov, vyhrievaným stanom a občerstvením [www. skiareal - zvratka. sk]. Zjazdovka má umelé zasnežovanie, takže je možnosť lyžovať od prvých mrazov a nočné lyžovanie pri osvetlení. Ďalšie zjazdovky sú v Hlinsku, Jimramove a Novom Meste, kde sú aj ďalšie bežecké trate a známe športové stredisko.

V blízkom Hoteli Svratka môžete využiť vyhrievaný bazén 10,5 x 4,5 m (hĺbka 1,4 m) s vírivkou a masážnymi tryskami, saunu, rehabilitačné procedúry, lymfomasáže, parafínové zábaly a golfový simulátor.

O tých z vás, ktorí milujú dobré jedlo, je aj v tejto oblasti postarané. V blízkych dedinách je niekoľko reštaurácií, ktoré určite stoja za návštevu. Napriek tomu, že ide o malé dedinky, jedlo varí výborné. Osobne môžeme odporučiť reštauráciu Sedliacky Dvor v Daňkoviciach (asi 12km od Svratky). Ďalej potom hostinec U Koskov v Blatinách (cca 6 km) alebo Tisůvka v Cikháji (10 km). Za zmienku stojí tiež historická zrubová Hamerská krčma vo Slobodných Hamroch. Jej návštevu môžete spojiť s exkurziou do neďalekého skanzenu Veselý kopec.

Jednou z mnohých možností aktívneho trávenia voľného času je hra golfu. V tesnej blízkosti sa rozkladá nádherné deväťjamkové golfové ihrisko GOLF CLUB ZVRATKA 1932. Ihrisko je jedno z najstarších ihrísk v republike a výnimočný zážitok z hry zaručujú vyrastené stromy, nádherné zavlažované farwaye a greeny. V blízkosti štýlovej klubovne je cvičný patovací a chipovací green s pieskovými prekážkami. Spolu s driving range poskytuje hráčom kvalitné tréningové zázemie a umožní aj návštevníkom „nehráčom“ vyskúšať si krásu golfovej hry.

Vybavenie chalupy

Všeobecne

 • domáci maznáčik povolený
 • wifi, internet
 • nefajčiarsky objekt
 • spoločenská miestnosť

Okolie

 • oplotené
 • s parkovaním
 • Chalupa na samote
 • so záhradou
 • trávnatá plocha
 • pri lese

Možnosti zábavy

 • bicykle k dispozícii
 • cykloturistika
 • blízka jazdiareň
 • tenisové kurty
 • golfové ihrisko
 • rybárčenie

Vnútorné vybavenie

 • krb / krbové kachle
 • televízia
 • DVD prehrávač
 • rýchlovarná kanvica
 • mikrovlnná rúra
 • chladnička
 • umývačka riadu
 • práčka
 • sprchovací kút
 • vaňa
 • sauna alebo infrasauna
 • vírivka

Vonkajšie vybavenie

 • terasa
 • bazén
 • krb
 • záhradný nábytok
 • ohnisko
 • gril
 • hojdačka alebo iné detské hry
 • trampolína
 • preliezky

Cenník ubytovania

Letná sezóna
50 500 Kč za celý objekt / týždeň
Letná sezóna
29 600 Kč za celý objekt / víkend
Zimná sezóna
50 500 Kč za celý objekt / týždeň
Zimná sezóna
29 600 Kč za celý objekt / víkend
Mimo sezónu
50 500 Kč za celý objekt / týždeň
Mimo sezónu
29 600 Kč za celý objekt / víkend
Vianoce
49 500 Kč za celý objekt
Jinak dle dohody
Silvester
65 000 Kč za celý objekt
Silvestrovský pobyt je na 7 nocí v případě , že zůstanete méně , cena je stejná, K silvestrovskému pobytu nabízíme karton sektu v ceně :)

Prevádzka, poplatky, ceny

Celoroční provoz, cena je se vším všudy tzv. all inclusive (ložní prádlo, čisticí prostředk, tablety, toaletní papír, dřevo, elektrická energie, voda, plyn, poplatky obci).
Nástupní den u týdenních pobytů je sobota od 14:00.
Nástupní den u víkendu pátek od 10:00 odjezd neděle do 17:00
Odjezd je vždy v 10:00.
Klienti provádí základní úklid ( odnos odpadků, vysátí, vytření, umytí nádobí atd ).
Při rezervaci objektu se veškeré platby provádí převodem na účet skrze EET.
Vratná kauce 5000,-
Poplatek za psa 250,- Pobyt
V případě zrušení rezervace ze strany objednavatele platí následující storno podmínky:

Pokud ve stornovaném termínu uhradí cenu za pronájem jiný zájemce, kterého zajistí objednavatel nedochází k úhradě žádných storno poplatků (jakmile bude pobyt uhrazen novým účastníkem, bude dosud uhrazená částka vrácena do 10 dní, z částky bude pouze odečten případný rozdíl v ceně – sleva za last minute, , apod.).

V případě, že se stornovaný termín již nepodaří zaplnit je účtováno storno:

60 a více dní před začátkem pobytu – 10 % z ceny pobytu
59 – 30 dní před začátkem pobytu – 30 % z ceny pobytu
29 dní a méně před začátkem pobytu - 50 % z ceny pobytu
15 dní a méně před začátkem pobytu - 100% z ceny pobytu
Pokud ve stornovaném termínu uhradí cenu za pronájem jiný zájemce, kterého zajistí majitel objektu, může být storno poplatek snížen až na 10 % z ceny pobytu bez ohledu na počet dní.

Voľné termíny

Poloha a okolie

Hodnotenia a recenzie: Wellness roubenka

Jar 2024 s viacerými rodinami
94 %
Zima 2024 s viacerými rodinami
100 %
Plusy: Velká spokojenost s pobytem. Chalupa má pěkné vybavení, ani jsme všechny možnosti wellnesu nestihli za víkend využít, rádi se někdy vrátíme. Příjemná velká společenská místnost. Do přírody na procházky to není daleko.
Zima 2024 s rodinou
98 %

Podobné kategórie objektov

Podobné ubytovanie v okolí

99 %
71 hodnotení
14 osôb
4 spálne
bezbariérový
pre deti
na samote
sauna
maznáčikovia vítaní
Ponúkame Vám na prenajatie luxusnú zrubovú chalupu na úpätí Vysočiny. Roubenka Flora sa nachádza na polosamote, ale napriek tomu v pešom dosahu malebného mestečka Proseč. Drevenica. Viac
97 %
14 hodnotení
13 osôb
3 spálne
pre deti
vonkajší bazén
pri lese
sauna
maznáčikovia vítaní
Wellness all inclusive Roubenka Križánky - je novo zrekonštruovaná zrubová chalupa s vlastným celoročným welness, ktorá poskytuje luxusný zážitok z dovolenky v samom srdci Vysočiny. Viac
99 %
58 hodnotení
13 osôb
4 spálne
bezbariérový
pri lese
sauna
luxusné
oplotený pozemok
Novopostavená a dobovo vybavená luxusná zrubová chalupa s WELLNESS zónou (sauna, vírivka) sa nachádza na Vysočine v oblasti Žďárských Vrchov. Nájdete ju na konci malebnej dedinky. Viac
54 %
2 hodnotení
30 osôb
13 spální
pre deti
vonkajší bazén
na samote
vonkajší krb
maznáčikovia vítaní
Radi by sme Vás pozvali na rekreáciu do novopostavenej malej súkromnej farmy pri Cyšperskom rybníku s ovcami, kozami, koňmi, sliepkami a čínskym prasiatkom. Máme tu aj 2 malých psíkov. Viac
96 %
30 hodnotení
18 osôb
3 spálne
na samote
sauna
maznáčikovia vítaní
raňajky
luxusné
Chalupa sa nachádza na kraji dedinky Martinice v krajinnej oblasti Železných hôr, v severnej časti Českomoravskej vrchoviny obklopená krásami prírody. Z okna je možné pozorovať lesné. Viac
99 %
16 hodnotení
20 osôb
5 spální
bezbariérový
vonkajší bazén
na samote
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
Nové a moderné ubytovanie na Vysočine, vhodné pre skvelú rodinnú dovolenku. (Ubytovanie) sa nachádza neďaleko malebného mestečka Proseč, vo veľmi pokojnej lokalite v obci Františky,.... Viac
98 %
7 hodnotení
12 osôb
4 spálne
pre deti
pri rieke
sauna
maznáčikovia vítaní
luxusné
Jedinečné ubytovanie v novo zrekonštruovanej Hamerskej chalúpke v malebnej časti Železných hôr a Žďárskych vrchov. Kapacita chalúpky je momentálne 10 lôžok a dva rozkladacie gauče. Viac
7 osôb
2 spálne
bezbariérový
na samote
sauna
maznáčikovia vítaní
luxusné
Samostatný privátny apartmán v penzióne Pod Drátnikom na Blatinách s individuálnym vstupom. www. poddratníkom. sk. Krásne výhľady do okolitej krajiny a súkromia v luxusnom priváte. Viac
97 %
17 hodnotení
14 osôb
5 spální
pre deti
vonkajší bazén
pri potoku
vnútorný krb
oplotený pozemok
Ponúkame ubytovanie v útulnej chalupe s vlastnou záhradou. Leží v obci Svratouch, v centre Českomoravskej vrchoviny. Chalupa poskytuje všetko zázemie a ponúka všetko, čo potrebujete..... Viac