Maringotka nad jezírkem

objekt č. 17109
5 osôb
1 spálňa
0x hodnocení
kúpacie jazierko
oplotený pozemok
Zdieľať na
messenger
messenger
whatsapp
whatsapp
telegram
telegram

Popis

Na našej farme Šťastná Záhradka tvoríme raj nielen pre seba, ale aj pre ľudí, ktorí sa u nás chcú ubytovať - ​​www. stastnazáhradka. cz Ak radi trávite dovolenku netradične, využite k odpočinku a načerpaniu nových síl našu Maringotku nad Jazierkom. Môžete relaxovať v hojdacej sieti s knihou, hrať šach pod orechom, či len počúvať zvuky prírody. Deti tu nájdu svoje vyžitie. Čaká na ne obrovské pieskovisko so šmykľavkou, ale najskôr musí zdolať veľkú hrudu hliny pomocou dreveného rebríka. Oddýchnuť si môžu v detskej chate s gaučíkom, kuchynkou, domčekom pre bábiky a tabúľ na kriedy. Alebo môžu pozorovať a objavovať život v jazierku a na lúke.

Pri horúcich letných dňoch sa môžete schladiť v našom novopostavenom kúpacom jazierku alebo opaľovať sa na móle. A tiež porozprávať sa s naším párom vážok, Karlom a Karlom.

Wellness - Pokiaľ si budete chcieť o svoju dovolenku PORIADNE ZARELAXOVAŤ, môžete si objednať wellness balíček od našej kamarátky Verči. Balíček si objednávajte u pani Veroniky priamo na telefónnom čísle 604 233 875 pri rezervácii ubytovania. (Viac o balíčkach nižšie).

A ak máte radi aktívny relax... Môžete sadiť, pliť, kosiť, hrabať, rezať, kopať, budovať a samozrejme nazbierať si plody našej práce a to zelelninu aj ovocie všetkých rozličných druhov, chutí i farieb.

Ubytovanie

Spálne a izby

Maringotka je rozdelená na spaciu a obývaciu časť. V spacej časti sa nachádza 2x palanda a 1x veľká manželská posteľ 230x200 cm. Ubytujeme 4 dospelé osoby či 2 dospelé osoby a maximálne 3 deti (1 dieťa spiace v manželskej posteli u rodičov).

Sociálne zariadenia

Maringotka má 1 vnútornú kúpeľňu so sprchovacím boxom, separačným WC a umývadlom so zrkadlom.

Vykurovanie

Mimo sezónu je na zapožičanie priamotop. Priamotop nie je započítaný v cene ubytovania. Cena za priamotop je 150 Sk za deň.

Doprava, parkovanie

Parkovanie je na príjazdovej ceste vedľa pozemku.

Stravovanie

Ubytovanie je bez stravy, ale zeleninu a ovocie si môžete nazbierať priamo na farme, rovnako budete mať možnosť zakúpiť naše výrobky. Sirupy, marmelády, džemy, horčica, chutney, relish, ochutené soli, čaje, púpavové kapary a ostatné výrobky. Navštíviť môžete luxusnú reštauráciu Clear Point (možno aj pešo, vzdialenosť je 1 km). Tu je hlbinné potápačské centrum, ktoré si môžete vyskúšať. Či náš obľúbený Poddžbánsky Pivovar Mutějovice, kde výborne varí nielen jedlo ale aj svoje pivo a deti sa tu vyblbnú na vonkajšom ihriská, ktoré je veľmi podarené.

Výlety, atrakcie, zábava

Kuchyňa je vybavená indukčnou doskou, kávovarom, drezom a pitnou studenou aj teplou vodou.

V cene je darček z našej farmy (sezónna zelenina či zaváraniny), priamotop, všetky lôžkoviny, uteráky, umývacie prostriedky na riad, sprchový gél a šampón, drevo na oheň.

Pokiaľ budete si chcieť priviezť vlastné hygienické prostriedky či opaľovacie krémy, prosíme vás o ekologické a ľahko odbúrateľné prostriedky. Kuchyňa je vybavená základnými surovinami ako je trstinový cukor, himalájska soľ, farebné korenie, olivový olej a vínny ocot.

Nemáme wifi, ale mobilná sieť je tu k dispozícii. Rovnako tak nájdete v maringotke karty, 3D piškvorky, logic, šach, knihy a množstvo inej zábavy.

K dispozícii je ohnisko a vonkajší gril. Môžete si natrhať zeleninu na gril priamo na záhonoch.

Hojdacia sieť aj kreslo je vám tiež k dispozícii.

Vykúpať sa môžete v prírodnom jazierku o veľkosti 150 m².

Deti sa môžu zabaviť na prírodnom ihrisku, ktoré je vytvorené z obrovskej hrudy hliny vysokej 3 metre. Hore sa dostanú pomocou dreveného rebríka a dole pomocou šmykľavky, súčasťou je pieskovisko, kam padlo 4 tony piesku. Paletový detský dom, kde deti nájdu domček pre bábiky, gaučík, kuchynku a tabuľu na kriedy. Ďalej môžete využiť aj hojdačky a bránu na futbal.

Výlety, atrakcie, zábava

Do pol hodiny cesty autom môžete navštíviť množstvo zaujímavých a krásnych miest. Zámok Krásny Dvor so zámockým parkom, Zámok Chyše.

Kapucínske, Prílepské, Petrohradské a Krtské skaly ukryté v tunajších lesoch, sú tu vyznačené chodníky pre horolezcov. Rozprávkový lom Bedlno, kde sa napríklad točila Nesmrteľná Teta.

Kráľovské mesto Rakovník, Tyršovo kúpalisko, Aquapark.

Železničné múzeum v Lužnej pri Rakovníku a letnú jazdu parnou lokomotívou.

Hrad Křivoklát a krčmu pri Jezzu v Roztokách, ktorú radi navštevujeme.

Nezabudické levanduľové pole, Prívoz Bránov Luh, kde sa môžete lodným prívozom nechať previezť na druhú stranu rieky Berounky a navštíviť tu pamätnú sieň Oty Pavla.

Môžete objavovať trilobity v Skryjoch. Múzeum trilobytov, Trilobití chodník a Skryjská jazierka (spojená so spisovateľom Otou Pavlom).

Zrúcanina hradu Krakovec, kde sa natáčala rozprávka Nech žijú duchovia.

Wellness: Pokiaľ si budete chcieť o svoju dovolenku PORIADNE ZARELAXOVAŤ, môžete si objednať wellness balíček od našej kamarátky Verči. Balíček si objednávajte u pani Veroniky priamo na telefónnom čísle 604 233 875 pri rezervácii ubytovania.

Môžete vyberať z nasledujúcich balíčkov:

.

Balíček č. 1 - TY A JA (doba trvania 220 min - cena 2 200 Sk)

- Láskavá kozmetika pre Vašu tvár s liečivou masážou, zatvorte oči a nechajte sa unášať vlnou starostlivosti a šetrnosti, vnímajte seba teraz a tu.

- Vaše ruky, celý život pracujúci, rozdávajúci dotyky, hrejivé objatie, utešujúce plačúce dieťa. Nechajme ich načerpať novú silu, doprajme im hrejivý parafín, jemnú masáž a manikúru.

- Už od začiatku sa na naše nohy spoliehame, že nás donesú všade tam kam je potreba. Zaťažkávame ich a málokedy odpočívame, urobte si čas. Dajte nohy hore zrelaxovať, prehriať parafínom, premasírovať, nech viete o každom najmenšom svale. Doprajte im pedikúru.

- Muži od prvopočiatku nesú na svojich pleciach veľa očakávaní. Oddýchnite si, uvoľnite celý svoj chrbát aj šiju arómu olejovou masážou.

.

Balíček č. 2 (doba trvania 80 min - 1 000 Sk)

- Relaxačná aróma olejová masáž zregeneruje celý Váš chrbát aj šiju.

- K tomu si doprajte hrejivý parafínový zábal pre Vaše nohy, pedikúru a odpočinkovú masáž chodidiel.

.

Balíček č. 3 (doba trvania 90 min - 1 120 Sk)

- Venujte jemnú starostlivosť Vašej pleti príjemným kozmetickým ošetrením.

- Relaxačná aróma olejová masáž zregeneruje celý Váš chrbát aj šiju.

K balíčku sa započítava cena za dopravu 120 Kč. Ak si objednáte akýkoľvek počet balíčkov cena za dopravu je stále 120 Sk.

Po telefonickom dohovore (604 233 875) je možné balíčky upraviť podľa vašich predstáv.

Vybavenie chaty

Všeobecne

 • zákaz domácich zvierat
 • nefajčiarsky objekt
 • vlastník v budove alebo jej časti

Okolie

 • oplotené
 • s parkovaním
 • so záhradou
 • trávnatá plocha

Možnosti zábavy

 • cykloturistika
 • tenisové kurty
 • rybárčenie
 • ihrisko

Vnútorné vybavenie

 • chladnička
 • sprchovací kút

Vonkajšie vybavenie

 • terasa
 • ohnisko
 • pieskovisko
 • hojdačka alebo iné detské hry
 • preliezky

Cenník ubytovania

Letní sezóna: 13.6. až 31.8
Mimo sezóna: 31.3. až 13.6. a 1.9. až 31.10.
Letná sezóna
14 900 Kč za celý objekt / týždeň
Mimo sezónu
12 900 Kč za celý objekt / týždeň

Prevádzka, poplatky, ceny

Ubytovací dny jsou pouze čtvrtek a neděle. Ubytovat se můžete od neděle do čtvrtka (4 noci), od čtvrtka do neděle (3 noci) nebo na 7 nocí (čtvrtek - čtvrtek nebo neděle - neděle). Check in je od 15.00 do 17.00 check out je v 10.00.
Hlavní sezona - Od 13.6. do 15.9. : 3 noci (čt-ne) 6 900Kč, 4 noci (ne-čt) 8 900 Kč, 7 nocí (čt-čt nebo ne-ne 14 900 Kč)
Vedlejší sezona - Od 31.3. do 13.6. a od 15.9. do 31.10. : 3 noci (čt-ne) 6 600 Kč, 4 noci (ne-čt) 7 200 Kč, 7 nocí (čt-čt nebo ne-ne 12 900 Kč) Cena je včetně úklidu a povlečení.
V období duben, září a říjen lze domluvit individuální ubytování na různý počet nocí dle vašeho přání. Od pondělí do pátku je cena za 1 noc 1 700 Kč. Od pátku do neděle je cena za 1 noc 2 000 Kč. Minimální délka pobytu jsou 2 noci. Jednorázový poplatek k vašemu pobytu je 800 Kč za úklid a povlečení.

Záloha je ve výši 50 % z ceny ubytování

Storno poplatky:
Storno poplatek je účtován 50% ze zaslané zálohy a to pokud zrušíte Váš pobyt nejpozději 14 dní před prvním dnem Vaší dovolené.
Nebo za poplatek 2 500 Kč Váš pobyt přesuneme na jiné volné datum dle dohody a storno poplatek se neúčtuje.
Méně než 14 dní před začátkem dovolené je storno poplatek 100% Vaší zálohy.

V ceně jsou veškeré lůžkoviny, ručníky, mycí prostředky na nádobí, sprchový gel a šampon, dřevo na oheň. Pokud budete si chtít přivézt vlastní hygienické prostředky či opalovací krémy, prosíme vás o ekologické a snadno odbouratelné prostředky. Kuchyň je vybavena základními surovinami jako je třtinový cukr, himalájská sůl, barevný pepř, olivový olej a vinný ocet.

Nemáme wifi, ale mobilní síť je zde k dispozici.
V ceně není přímotop, platí se poplatek 150 Kč za den.
V ceně není započítána turistická taxa. Platí se spolu s doplatkem ubytování a vratnou kaucí 3 000 Kč v den ubytování na místě. V ubytovací den podepisujete ubytovací řád, čímž dáváte souhlas se všemi body ubytovacího řádu. Ubytovací řád Vám bude zaslán emailem spolu s údaji k platbě rezervace.

Ubytování je bez domácích mazlíčků.

Voľné termíny

Poloha a okolie

Podobné kategórie objektov

Podobné ubytovanie v okolí

34 osôb
11 spální
pre deti
vonkajší bazén
pri potoku
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
Športový areál Pšovlky nájdete asi desať kilometrov od Rakovníka smerom na Jesenicu. Je určený predovšetkým na organizovanie športových podujatí, kultúrnych a spoločenských podujatí (svadby,.... Viac
88 %
6 hodnotení
7 osôb
3 spálne
vonkajší bazén
na samote
maznáčikovia vítaní
oplotený pozemok
Apartmány pri koní, v lesoch na Rakovnicko - Žatecku, pri chránenej krajinnej oblasti Džbánsko na hraniciach Ústeckého a Stredočeského kraja. Na Džbánsko ďalej nadväzuje chránená oblasť. Viac
100 %
1 hodnotení
4 osoby
2 spálne
pre deti
pri lese
vnútorný krb
Chalupa Melody ponúka pokojné ubytovanie na okraji obce Veľká Černoc uprostred chránenej krajinnej oblasti Džbánsko, na hraniciach Ústeckého kraja a kraja Stredné Čechy. Na Džbánsko. Viac
100 %
2 hodnotení
8 osôb
3 spálne
pre deti
pri lese
oplotený pozemok
Vitajte v našej samostatne stojacej chalupe v Chrášťanoch pri Rakovníku, ktorá je ideálna pre vašu dovolenku. Tento priestranný dom ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlný a relaxačný. Viac
100 %
1 hodnotení
5 osôb
2 spálne
pre deti
vonkajší bazén
pri lese
maznáčikovia vítaní
oplotený pozemok
Menší zděný domek s venkovním bazénem 7m, hloubky 1.2m, pěkně plavání, filtrace. Oplocená zahrada 350m, ložnice manželská postel+obývák, 2 ložnice dvě oddělené postele. Menší... Viac
10 osôb
4 spálne
bezbariérový
pre deti
pri lese
maznáčikovia vítaní
luxusné
Villa Chmelový zámoček ponúka ubytovanie v pokojnej obci Veľká Černoc, ležiacej v lesoch na Rakovnicko - Žatecku, v chránenej krajinnej oblasti Džbánsko na hraniciach Ústeckého a.... Viac
94 %
1 hodnotení
5 osôb
2 spálne
bezbariérový
pre deti
pri lese
vnútorný krb
maznáčikovia vítaní
Chalupa U Lesa ponúka pokojné ubytovanie na okraji obce Veľká Černoc uprostred chránenej krajinnej oblasti Džbánsko, na hraniciach Ústeckého kraja a kraja Stredné Čechy. Na Džbánsko. Viac
100 %
2 hodnotení
6 osôb
2 spálne
pre deti
pri lese
maznáčikovia vítaní
oplotený pozemok
Chalupa sa nachádza na kraji obce Petrohrad na hraniciach štyroch krajov - Stredočeského, Ústeckého, Karlovarského a Plzenského. V blízkosti háj Petra Bezruče a prírodný park Jesenicko,.... Viac